O akci Vstupenky

Rishi Vlote

Jsem německý muzikant – hraji na bicí a perkuse a celou řadu dalších „hraček“. Mám za sebou více než 35 let zkušeností v hudbě, meditaci, trance dance a další transformační práci. Jako bubeník, hudební producent a event facilitátor nabízím akce, semináře a retreaty i individuální sezení. Nejvíce spolupracuji s partnery jako Dhwani W. Zapp, Shakya M. Grahe, Harshil Chiostri a další…

Trénoval jsem s učiteli jako Arthur Hull, Frank Natale, Serge Kahili King a další, hrál jsem hudbu od svých 12 let a produkoval CD s různými projekty world music a umělci jako Hamsafar, Prem Joshua, Snatam Kaur, Milarepa, Ashik, Subodha atd. Moje vlastní produkce „Forget Your Limitations“ a „Shamans Return“ jsou široce využívány na workshopech, kurzech a seminářích, stejně jako na diskotékách a večírcích. Se svými projekty kapely TranceFormation a The Call Of The Drums koncertuji a hraji po celé Evropě.

Na svých šamanských retreatech vytvářím bezpečné duchovní léčebné prostředí pro osobní vhled a růst vnitřní síly a moudrosti. Pomocí starodávných rituálů a technik zvu lidi, aby se znovu napojili na hlubokou moudrost matky přírody a vnitřního léčitele, průvodce a spojenectví.

 

 

Pořádám koncerty, DrumCircles, šamanské akce a retreaty za nejrůznějších okolností od soukromých akcí přes hudební festivaly až po výstavy, firemní akce a školení.

 

Můžete si mě také rezervovat jako bubeníka, abych vás, vaši kapelu nebo hudební a umělecké projekty doprovázel a podporoval jako hudebník, inženýr nebo producent


podobné akce