O členství

Ahoj vítáme tě v sekci Komunita Venio, pokud jsi tady, zvažuješ, jestli se přidat k této komunitě a popřípadě co ti z toho vyplývá a jaké můžeš mít výhody. Venio je koncept, který chce propojovat lidi s různým zaměřením od tance, hudby, divadla až po prožitkové aktivity zaměřené na práci s tělem a vědomím. V členské sekci je možné se ke skupinám připojit a sdílet s nimi svá názory, dozvídat se informace o těchto aktivitách a případně se spolupodílet na tvorbě těchto aktivit. Dále spolupracujeme a připravujeme akce, které tě určitě zaujmou, spolupracujeme s úžasnými hudebníky, lektory a průvodci.

Pokud se přihlásíš do Venio komunity, stáváš se členem Venio klubu, na základě kterého budeš mít možnost účastnit se uzavřených akci Venio, přednostního nákupu vstupenek, nákup vstupenek za zvýhodněné ceny a dalších výhod, které na jednotlivých akcích budeme nabízet. Chceme také podporovat aktivity členů komunity Venio a nabídnout prostor pro další aktivity.

V této komunitě nic nemusíš a vždy můžeš odejít, ale věř, že přidat se, znamená udělat krok, který ti nabídne možnosti, nové přátele a nové prožitky a možná ti otevře nové obzory.

Tomáš Ric, spolutvůrce konceptu

Registrace