O akci Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy aplikované improvizace s Janou

Pondělí a čtvrtek od 18.00

✿ O CO SE JEDNÁ

Aplikovaná improvizace je metoda osobního rozvoje, která prostřednictvím technik divadelní improvizace pomáhá prohlubovat pohotovost, připravenost, spontánnost, kreativitu, radost, hravost, spolupráci a mnoho dalších stránek osobnosti.

Improvizace je koncept, ve kterém se formou prožitku a výstupem mimo komfortní a naučenou zónu učíme spolupracovat, generovat nové nápady, napojit se na sebe, na své tělo, na své parťáky, a hledat lehkost, hravost a pohotovost. Využíváme pro to improvizační kotvy a pravidla, jejichž aplikací do běžného života lze měnit úhel pohledu na prakticky cokoliv.

Impro ve Veniu pod vedením Jany je zaměřené především na bezpečí ve skupině, osobní růst a dlouhodobé a trvalé změny v životě.

OTEVŘENÉ IMPROVIZAČNÍ VEČERY

V průběhu roku jsme pro vás připravili možnost 6 otevřených večerů v tzv. ŠEDÉ OTEVŘENÉ SKUPINĚ probíhající ve vybrané liché čtvrtky, kam se může přihlásit kdokoliv bez ohledu na pokročilost. Hlásit se můžete na tato témata

  • 29. 2.     Vezmi chibu do hry
  • 14. 3.      Statusová (muži vs. ženy)
  • 28. 3.     Opouštím sfou dokonalost – OBSAZENO
  • 9. 5.        Připravenost a pohotovost – OBSAZENO
  • 23. 5.     Emoční výlevárna – OBSAZENO
  • 6. 6.       Impropárty hry

Přihlašování s uvedením tématu, na které se hlásíte, provádějte na stránce Vstupenky nebo zprávou Janě Brabcové na telefonním čísle 777 054 727 (ideálně přes aplikaci Signal).

Oslava a zakončení letošního improroku se bude konat ve středu 19. 6. v prostoru V-LIFE ve formě společné párty všech improvizátorů Venia a veřejně propagovaným vystoupením 2 pokročilých skupin pro improvizátory i pozvanou platící veřejnost.

UZAVŘENÉ SKUPINY PODZIMNĚ-ZIMNÍHO SEMESTRU 2024

Jarně-letní semestr 3 uzavřených kurzů je plně obsazen. Nové uzavřené skupiny budou spuštěny od září 2024, jejich vypsání bude probíhat na začátku srpna. Těšit se můžete na zcela nový koncept nového roku z hlediska her a stavby kurzů…

KOMPLEXNĚJŠÍ KURZY 2024

Ti, co rádi chodí v tématech do hloubky, mohou projevit zájem i o Prodloužený víkend improvizace s ubytováním a večerním programem – již 3. ročník prodlouženého víkendového pobytu v Pensionu Květnov na Vysočině s imprem a jinými seberozvojovými tématy – termín pro rok 2024 1. – 4. 8. 2024.

Cena JEDNORÁZOVÉHO VSTUPU NA OTEVŘENÝ VEČER ŠEDÉ SKUPINY V PRŮBĚHU ROKU 2024 činí 800,- Kč a platí se na samotném kurzu hotově nebo na účet.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 15 let lektorské praxe a 21 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam, Alana Lowena nebo Transformační výcviky Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 9 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové, u které právě absolvuji dvouletý výcvik v improvizaci. Již 4. rokem vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

V-RELAX

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce