O akci Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy aplikované improvizace s Janou

3. 11. a 1. 12. 2022

V tréninku improvizačních dovedností jde o výstup mimo komfortní a naučenou zónu. Zažíváte nové situace, s nimiž se musíte vypořádat v okamžiku, kdy nastávají, a přitom je třeba generovat nové nápady a spolupracovat s ostatními. Prostřednictvím těchto technik dochází nejen k sebeuvědomění, odhalení potenciálu, ale zároveň vše dostáváte okamžitě do praxe a svého každodenního života.

CO JE CÍLEM KURZU
Budeme prostřednictvím hravých aktivit a aplikované improvizace ve stálém složení hledat větší jistotu v každé situaci, ve které se ocitneme. Budeme procvičovat schopnost napojit se na sebe, na své tělo, na své parťáky, a hledat lehkost, hravost a pohotovost v improvizačních hrách a díky nim též ve svém životě. A i když impro není terapie, budeme propojovat naučené a hledat, jak to aplikovat „tam venku“, v realitě a sami v sobě.
V aplikované improvizaci pod mým vedením jdeme více do hloubky osobních programů, způsobu myšlení a práce s emocemi, a snažíme se více odladit a pojmenovat osobní vzorce (paradigmata), které si každý neseme v sobě.

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ
Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu pro to, aby se víc dozvěděli o sobě i o ostatních. Vítaní jsou zkušení hráči impra i začátečníci, jelikož v impru nejsme nikdy dostatečně pokročilí. To vše se bude odehrávat v bezpečné skupině, kde si budeme moci dovolit odhalit se, hrát i být diváky pro ostatní spoluhráče.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K UZAVŘENÝM SKUPINÁM
Od září 2022 běží ve Veniu 3 uzavřené skupiny podzimně-zimního semestru. V každé skupině je 10-15 účastníků a kurzy se konají v prostorách Venia každé 2 týdny v čase 18 – 22 hodin.

V současné době jsou VŠECHNY SKUPINY PLNĚ NAPLNĚNY. V případě, že se uvolní některá místa v dalším semestru od 2/2023, dáme vám vědět.

Improvizační skupina POKROČILÉ ČTVRTKY (1. 9. – 8. 12.):
Skupina zaměřená na práci s emocemi, statuty, příběhy a budování vztahů
Improvizační skupina POKROČILÉ PONDĚLKY (12. 9. – 19. 12.): Skupina zaměřená na prohlubování vztahů ve hře, odvahy a svého potenciálu
Improvizační skupina ZAČÁTEČNÍCI PONDĚLKY (5. 9. – 12. 12.): Skupina zaměřená na objevování základních principů aplikované improvizace

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K OTEVŘENÝM SKUPINÁM
Nepravidelně pořádáme i otevřené kurzy aplikované improvizace vypsané vždy předem na určité téma. Na tyto večery může přijít kdokoliv, kdo má chuť si zahrát. Jdeme vždy blíže do nějakého principu, tématu nebo hry a do její aplikace v životě. Na kurzu se schází jak lidé, kteří hrají impro dlouhodobě, tak úplní nováčci, což se na improvizaci tak často nestává a nabízí to zajímavé situace ke hře.

Plánované termíny na rok 2022:

· Čtvrtek 3. 11. (18 – 22 hod.) – Téma impropárty hry
· Čtvrtek 1. 12. (18 – 22 hod.) – Téma čas a prostor

 

Těšíme se na setkání.

Cena OTEVŘENÉ lekce aplikované improvizace činí 550,- Kč za večer na osobu.

Součástí ceny kurzu je drobné občerstvení.

Přihlašujte se, prosím, přes formulář níže, ozveme se Vám zpět.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 12 let lektorské praxe a 18 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností a aplikované improvizace. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč, mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě.
Mou dlouholetou vášní je, kromě mé dcery, improvizace a její zapracovávání do všech výše uvedených oblastí. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Míši Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již rok vedu dlouhodobé kurzy pro jednotlivce a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou již 3 roky aktivně vystupuji.

Profil Jany.

VENIO

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce