O akci Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy aplikované improvizace s Janou

2. 2. 2023

KURZY APLIKOVANÉ IMPROVIZACE S JANOU

od 2. 2. pravidelné kurzy 2 týdny; 18-21:30 Venio

  CÍL KAŽDÉHO KURZU

Aplikovaná improvizace je metoda osobního rozvoje, která prostřednictvím technik divadelní improvizace pomáhá prohlubovat pohotovost, připravenost, kreativitu, radost, hravost, spolupráci, spontánnost, spolupráci a mnoho dalších stránek osobnosti.

V tréninku improvizačních dovedností jde o výstup mimo komfortní a naučenou zónu. Zažíváte nové situace, s nimiž se musíte vypořádat v okamžiku, kdy nastávají, a přitom je třeba generovat nové nápady a spolupracovat s ostatními. Prostřednictvím těchto technik dochází nejen k sebeuvědomění, odhalení potenciálu, ale zároveň vše dostáváte okamžitě do praxe a svého každodenního života.

Prostřednictvím hravých aktivit a hledáme jistotu a lehkost v každé situaci, ve které se ocitneme. V aplikované improvizaci pod mým vedením jdeme více do hloubky osobních programů, způsobu myšlení a práce s emocemi, a snažíme se více odladit a pojmenovat osobní vzorce (paradigmata), které si každý neseme v sobě.

  PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ

Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu pro to, aby se víc dozvěděli o sobě i o ostatních. Vítaní jsou zkušení hráči impra i začátečníci, jelikož v impru nejsme nikdy dostatečně pokročilí. To vše se bude odehrávat v bezpečné skupině, kde si budeme moci dovolit odhalit se, hrát i být diváky pro ostatní spoluhráče.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K OTEVŘENÝM SKUPINÁM

Na tyto večery může přijít kdokoliv, kdo má chuť si zahrát. Jdeme vždy blíže do nějakého principu, tématu nebo hry a do její aplikace v životě. Na kurzu se schází jak lidé, kteří hrají impro dlouhodobě, tak úplní nováčci, což se na improvizaci tak často nestává a nabízí to zajímavé situace ke hře.

Termíny:

  • Čtvrtek 2. 2. – Důvěra

✿ ORGANIZAČNÍ INFORMACE K UZAVŘENÝM SKUPINÁM

Od poloviny února budou otevřeny 3 uzavřené a 1 otevřená skupina pro současné i nové zájemce o kurzy improvizace. V současné době probíhá nábor do všech skupin, poslední volná místa v následujících skupinách:

  • MILÁČCI aneb JANČI A ZAMILUJ SI IMPRO

10 tréninků + možnost 1 náhrady pro začínající i pokročilejší hráče v termínu LICHÉ PONDĚLKY 13. 2. – 5. 6. + 15. 6. 2023 každé 2 týdny ve Veniu I. v čase 18-22 hodin

  • KOKETY aneb JANČI A FLIRTUJ S IMPREM BEZ ZÁVAZKŮ

8 otevřených kurzů s různými hráči; možnost koupě permanentky či jednorázového vstupu

  1. 2. – 8. 6. (bez 16. 2. a 11. 5.) každé 2 týdny ve Veniu I. v čase 18-22 hodin

Detailní informace a podmínky kurzu vám poskytneme na vyžádání.

 

 

Cena OTEVŘENÉ lekce aplikované improvizace pro rok 2023 činí 700,- Kč za večer na osobu.

Cena UZAVŘENÉHO kurzu činí 7500,- Kč na semestr.

Součástí ceny kurzu je drobné občerstvení.

Přihlašujte se, prosím, přes formulář níže, ozveme se Vám zpět.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 14 let lektorské praxe a 20 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 8 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již 2 roky vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

Impro profil:

nepripraveni.cz/o-nas/jana/

 

 

VENIO

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce