O akci Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy aplikované improvizace s Janou

Pondělí a čtvrtek od 18.00

CÍL KAŽDÉHO KURZU

Aplikovaná improvizace je metoda osobního rozvoje, která prostřednictvím technik divadelní improvizace pomáhá prohlubovat pohotovost, připravenost, kreativitu, radost, hravost, spolupráci, spontánnost, spolupráci a mnoho dalších stránek osobnosti.

V tréninku improvizačních dovedností jde o výstup mimo komfortní a naučenou zónu. Zažíváte nové situace, s nimiž se musíte vypořádat v okamžiku, kdy nastávají, a přitom je třeba generovat nové nápady a spolupracovat s ostatními. Prostřednictvím těchto technik dochází nejen k sebeuvědomění, odhalení potenciálu, ale zároveň vše dostáváte okamžitě do praxe a svého každodenního života.

Prostřednictvím hravých aktivit a hledáme jistotu a lehkost v každé situaci, ve které se ocitneme. V aplikované improvizaci pod mým vedením jdeme více do hloubky osobních programů, způsobu myšlení a práce s emocemi, a snažíme se více odladit a pojmenovat osobní vzorce (paradigmata), které si každý neseme v sobě.

Impro ve Veniu pod vedením Jany je zaměřené především na bezpečí ve skupině, osobní růst a dlouhodobé a trvalé změny v životě.

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ

Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu pro to, aby se víc dozvěděli o sobě i o ostatních. Vítaní jsou zkušení hráči impra i začátečníci, jelikož v impru nejsme nikdy dostatečně pokročilí. To vše se bude odehrávat v bezpečné skupině, kde si budeme moci dovolit odhalit se, hrát i být diváky pro ostatní spoluhráče.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE KE SKUPINÁM

V současné době ve Veniu běží 3 uzavřené skupiny (Závisláci, Pohodáři a Miláčci) a 1 otevřená skupina s názvem Kokety, která probíhá v termínu LICHÉ ČTVRTKY od 2. 2. do 8. 6. (bez 16. 2. a 11. 5.).

Bohužel (či bohudík) – všechny tyto skupiny jsou plně obsazené.

V otevřené improvizační skupině Kokety se ne/pravidelně schází i hráči s různými zkušenostmi, a to na kurzech vypsaných vždy předem na určité téma. Na tyto večery může přijít kdokoliv, kdo má chuť si zahrát.

Může se stát, že se na tomto kurzu objeví volné místo, v případě vašeho zájmu tedy o sobě dejte vědět…

Detailní informace a podmínky kurzu vám poskytneme na vyžádání.

Cena OTEVŘENÉ lekce aplikované improvizace pro rok 2023 činí 700,- Kč za večer na osobu.

Součástí ceny kurzu je drobné občerstvení.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 14 let lektorské praxe a 20 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 8 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již 2 roky vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

Impro profil:

nepripraveni.cz/o-nas/jana/

 

 

V-RELAX

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce