O akci Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy aplikované improvizace s Janou

Pondělí a čtvrtek od 18.00

✿ O CO SE JEDNÁ

Aplikovaná improvizace je metoda osobního rozvoje, která prostřednictvím technik divadelní improvizace pomáhá prohlubovat pohotovost, připravenost, spontánnost, kreativitu, radost, hravost, spolupráci a mnoho dalších stránek osobnosti.

Improvizace je koncept, ve kterém se formou prožitku a výstupem mimo komfortní a naučenou zónu učíme spolupracovat, generovat nové nápady, napojit se na sebe, na své tělo, na své parťáky, a hledat lehkost, hravost a pohotovost. Využíváme pro to improvizační kotvy a pravidla, jejichž aplikací do běžného života lze měnit úhel pohledu na prakticky cokoliv.

Impro ve Veniu pod vedením Jany je zaměřené především na bezpečí ve skupině, osobní růst a dlouhodobé a trvalé změny v životě.

OTEVŘENÉ IMPROVIZAČNÍ VEČERY

Do konce roku 2023 budou vypsány pouze následující otevřené večery. Přihlásit se může kdokoliv bez ohledu na pokročilosti.

  • Čtvrtek 23. 11.      Improvizovaný večer 1
  • Čtvrtek 7. 12.        Improvizovaný večer 2

Přihlašování provádějte na stránce Vstupenky nebo zprávou Janě Brabcové.

UZAVŘENÉ SKUPINY ZIMNÍ SEMESTR 2023

Podzimně-zimní semestr je zaměřen na rozvoj herních principů, tematicky laděných tréninků, posilování spolupráce ve skupině a odpovědnosti za sebe sama.

Ve V-RELAX probíhají 3 plně naplněné skupiny MODRÝCH, ZELENÝCH A ŽLUTÝCH podle pokročilosti vždy v čase 17:45-21:30 v pondělí a čtvrtky.

Další možnost přihlásit se do uzavřených tréninku bude v průběhu ledna 2024.

 

Cena OTEVŘENÉHO KURZU aplikované improvizace pro rok 2023 činí 700,- Kč za večer na osobu a je splatná hotově nebo na účet na samotném kurzu. Součástí ceny kurzu je drobné občerstvení.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 14 let lektorské praxe a 20 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se

zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 8 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové, u které právě absolvuji dvouletý výcvik v improvizaci. Již 3. rokem vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

 

V-RELAX

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce