O akci Vstupenky

Pascal de Lacaze

Pascal pochází z Berlína a vystupuje na akcích po celém světě. Jeho soustředění na rytmus a tanec mu získalo přátele v mnoha společenstvích. Tanečníci zkoumají, jak se jeho inovativní DJský styl propojuje s jeho energetickým moderním bubnováním.

Od roku 2010 pořádá v Berlíně pravidelné Ecstatic dances, na kterých je residentním DJ.  Své sety doprovází hraním na perkuse a tím vytváří úžasné taneční cesty doplněné živou hudbou. Na workshopech a festivalech také vede techniku Body Bhajan, jež je zábavnou a jednoduchou kombinací zpěvu a hry na perkuse pomocí vlastního těla.

Pascal má za sebou dlouhou hudební cestu od bubnování na techno rave párty v 90. letech, hraní na bicí v Jazz Big Bandu, bubnování na kongo a hraní na perkuse pro uznávané “Sacred Music” umělce jako je např. Peia, Kevin James Carrol, Dave Stringer, Janin Dev, Lulu & Mischka etc. Od roku 2015 Pascal začal rozsáhle cestovat jako DJ, a hrál na festivech a tancích ve více než 20 zemích.

Je akreditovaným lektorem jógy a akrojógy. Má hluboké porozumění pro to, jakým způsobem podpořit výrazné skupinové zážitky. Pascal je spoluředitelem Reunion Ecstatic Dance Festivalu v Guatemale, Goa Ecstatic Dance Festivalu, Ecstatic Dance Festivalu v Portugalsku a Ecstatic Dance Festivalu v Německu.

Videa s Pascalem de Lacaze …

… Djing/bubnování na festivale:
youtu.be/KISaCuota4Y

… Djing/bubnování na Ecstatic dance Moscow:
facebook.com/watch/?v=534420160308586

… bubnování pod známým Banjan Stromem v Arambol, Goa:
facebook.com/pascaldelacazemusic/videos/434590706958199/


podobné akce