O akci Vstupenky

Mašøn Töryęn

Vizionářský taneční průvodce Ecstatic Dance, dj, hudební producent, zpěvák/skladatel a sound healer, nese ve své hudbě a mužské přítomnosti esenci svých předků z mayského dědictví. S hlubokým spojením se svými kořeny a mayskou kulturou, která mu koluje v žilách, splétá dohromady bohatou tapisérii svého dědictví, hraje na mayské flétny, bubny a pořádá rituální koncerty.

Mašøn pochází z Mexika a jeho transformační cesta začala, když se vydal přes mystické země, včetně Mexika, Guatemaly a jeho současného domova, Turecka.

Po studiu hudební kompozice na prestižní univerzitě ESAY získal Mašøn hluboké pochopení složitosti kompozice a neomezeného potenciálu zvuku. Integroval své akademické základy se zkušenostní moudrostí získanou na svých cestách a vydal se na cestu vedení ostatních, aby odhalil svůj plný potenciál a projevil svou hudbu, a zároveň se tak vydal na transformativní cesty sebeobjevování.

Jako facilitátor Ecstatic Dance Mašøn organizuje pohlcující zážitky, kde rytmus, pohyb a záměr harmonicky splývají. Účastníci jsou vedeni k tomu, aby využili svou vrozenou tvůrčí energii, překonali omezení a přijali transformační sílu pohybu. Prostřednictvím této extatické taneční praxe jednotlivci odemykají svůj skutečný umělecký potenciál a nacházejí osvobození.

Mašøn zároveň jako hudební producent vytváří podmanivé zvukové krajiny kombinací elektronických beatů a organických zvuků, které přenášejí posluchače do éterických dimenzí. Jeho kompozice, nasycené léčivými energiemi přírody, zvou k hlubokým vnitřním cestám, které urychlují léčení a transformaci. Fúze elektronické hudby a šamanských prvků vytváří jedinečný zvukový zážitek, který hluboce rezonuje s publikem.

Jako sound healer využívá Mašøn vibrační frekvence zvuku k obnovení rovnováhy a harmonie v těle a mysli. Jeho sound healingová sezení poskytují posvátný prostor pro hlubokou relaxaci, omlazení a hluboké vnitřní léčení, čerpající z moudrosti získané během jeho mystických cest a akademických studií.

👉Více o Masonovi:
https://masontoryen.com/


podobné akce