O akci Vstupenky

Kiran & Jivan

Kiran (Rumunsko) & Jivan (Portugalsko) spolu zkoumají tajemství života a lásky od roku 2004.  Nabízejí meditační a tantrické retreaty,  školení facilitátorů pro Osho meditace, Trance Dance rituály a Extatické třesení.  Vedou skupinové workshopy a individuální sezení, kde sdílejí způsob bytí, vědomého a vášenivého žití pomocí: Osho meditací, sociálních meditací, tantry, vědomého pohybu, trance dance rituálů a dalších metod sebezkoumání, které vyvažují energii těla, mysli a emocí.

Jivan & Kiran mají za sebou desetiletí intenzivního tréninku, facilitování a osobní praxe v několika různých metodách vnitřní evoluce a transformace. Od roku 2005 začleňují šamanské rituály do svých zážitkových sezení a pohybů, tanečních projevů a meditací tělesného a emočního uvědomění.

Kiran & Jivan jsou vyškoleni a spolupracují se známými instituty nebo školami v oblasti meditace, osobního růstu a zážitkové terapie.

V současné době žijí a sdílejí svou práci a vášeň v Bukurešti, v Transylvánii (horské útočiště) a také cestují, sdílejí svou cestu a práci v různých komunitách. Kromě Bukurešti a Transylvánie (RO), Berlína a Stuttgartu (DE) vyučují ve Španělsku, Polsku, České republice, Itálii, Rusku, Řecku a Holandsku.

https://www.facebook.com/KiranandJivan/


podobné akce