O akci Lektoři Místo

TAOISTICKÁ smyslná masáž s Jitkou Mandalam

Neděle 14. 1., 11. 2., 10. 3., 28. 4., 19. 5. a 16. 6. vždy od 10:00 hodin

Vážení přátelé,

Pro velký zájem, budeme od ledna opět opakovat kurzy Taoistické Erotické masáže.

Opět jsme pro vás připravili cyklus volně na sebe navazujících kurzů tak, aby bylo možně jít na každý kurz samostatně.

Srdečně Vás tedy zveme na tento úspěšný koncept.

Přihlásit se můžou páry, nebo dvojice, ženy i muži samostatně.

Co Vás čeká?

Kurz Taoistické erotické masáže ve čtyřech stupních + dva speciální.

Postupně pronikneme do tajů Taoistického vnímání sexuální energie, která je základní silou v člověku a jeho vlastní vzácnou medicínou.

Tato masáž vychází z poznatků Tradiční Čínské medicíny. Malinko se těchto poznatků dotkneme, avšak výuka není odborná. Zaměříme se na vlastní prožitek a poté na rozšíření vnímání sexuality.

Skrze tuto Tao erotickou masáž pohlédneme do hloubky sebe a to co najdeme, budeme moci rozvíjet. S respektem a bez násilí. V bezpečném prostředí, pod vedením naší skvělé lektorky Jitky Mandalam, která má s touto masáží dlouholeté zkušenosti.

Jitka má k masážím tantrický a šamanský přístup, studuje a praktikuje jógu a také pořádá roční šamanské a tantrické výcviky.

Obsah kurzu a jednotlivých bloků:

14.1. 2024 TAO 1 – Úvod a celá TAO masáž – již obsazeno

Tato část je zaměřena na představení masáže. Povíme si něco o principech TČM (Tradiční Čínské Medicíny), o Tantře a o šamanskému principu, jak pracovat se sexuální silou jako ohnivou medicínou. Povíme si a prožitkově se naučíme možnosti, jak se dotýkat, kde jsou naše hranice, co je pro nás přirozené a co už ne. Jak si dovolit přijímat a jak dávat. Co vše je možné. Podnikneme, každý sám za sebe, malé krůčky za naši osobní komfortní zónu, pro další poznání. Prožijete kompletní Tao masáž bez doteků v intimních zónách. Energii, kterou rozproudíme v našich energetických drahách zvaných Meridiány se naučíme vnímat. Takto rozpohybovaná energie pročistí naše tělo a na fyzické i psychické úrovni a dodá nám živost a zdraví.

11.2. 2024 TAO 2 – Erotický dech a masáž na zadní straně těla

Ponoříme se do hlubin kouzla dechu, vnitřní flétny. Naučíme se erotický dech. Pomocí naší sexuální energie, otevřeme srdce, třetí oko a pošleme tuto léčivou sílu do celého těla. Prožijeme příjemnou masáž zadní části těla zaměřenou na flexibilitu, uvolnění beder, kříže a kyčlí. Masáž na zadní straně těla, z hlediska TČM aktivuje naše orgány, čistí a vypouští nepotřebné a probouzí živost.

10.3. 2024 TAO 3 – Otevírání srdce a masáž na přední straně těla

Budeme jemnou, avšak velmi účinnou masáží přední části těla a paží otevírat srdce. Zaměříme se na masáž břicha a léčení vnitřních orgánů. Masáž břicha vnímali čínští lékaři jako nejdůležitější část masáže, kvůli blahodárným uzdravujícím účinkům. Masáží břicha se také, na psychické úrovni, dostavuje neuvěřitelně silný pocit bezpečí, domova, jistoty a opory. Vychází odtud náš vnitřní zdroj stability.  Také se zaměříme na masáž hlavy a uvolnění šíje a krku.

28.4. 2024 TAO Speciál – Intimní masáž 

V této části se zaměříme na to, jak se dotýkat v intimních oblastech. Budeme uvolňovat pánev a s tím i celou škálu našich psychických držení. Dotek v intimní oblasti za účelem léčení, a ne za účelem cíleným sexuálně je obrovsky uzdravující a pomáhá zvědomit části nás samotných. Dokáže odblokovat stará traumata, bolesti a znovuobnovit naši vášeň.

19.5. 2024 TAO 4 – Kompletní masáž

Již bez zdržování se teorií, jen s ukázkou a zopakováním základních principů, spojíme techniky přechozích bloků do jednoho celku. Prožijete si tak masáž v plné kráse a dlouho.

16.6. 2024 TAO Speciál – Smyslná Magie 

Prožijeme celkovou Taoistickou Tantrickou Masáž, se zaměřením na potěšení a kultivaci energetického těla. Bez teorie, jen připomenutí základních principů. Zaměříme se na to, jak oživenou základní sexuální silou se dá dělat magie. Také se dozvíte, jak umocnit tuto sílu pomocí symbolu a muder. Tato masáž se pak stane nástrojem pro vyšší účel. Přinese vám do života štěstí.

VSTUPNÉ na jednotlivé termíny:

Dvojice: 3000,- Kč

Žena samostatně: 1500,- Kč

Muž samostatně: 2000,- Kč

Přihlášení je pouze předběžné a není závazné, po přihlášení vám budou zaslány další instrukce a platební podmínky a předběžně potvrzena účast, u jednotlivců až po dopárování, do té doby budete vedeni jako náhradníci.

Vaše účast bude potvrzena individuálně emailem a po připsání platby na náš účet.

Veškeré informace zasíláme pár dní před blokem emailem.

 

Těšíme se na Vás

Jitka Mandalam a tým V-Relaxu

info:

  • 725 327 571
  • venio.nikky@gmail.com

 

Prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře.

Zúčastnit se lze i jednotlivých termínů zvlášť.

Vaše účast bude potvrzena, po připsání platby na náš účet. Veškeré informace zasíláme emailem.

Vstupného na jednotlivé termíny:

Dvojice: 3000,- Kč

Žena samostatně: 1500,- Kč

Muž samostatně: 2000,- Kč

Vstupní formulář vám potvrdíme emailem. V emailu obdržíte požadavek na platbu Vaší objednávky. Vaše účast bude potvrzena po připsání platby na náš účet.

Odhlásit se z kurzu lze 7dní před termínem. V případě, že se účastník neodhlásí, požadujeme 100% z ceny kurzovného.

Jitka Mandalam

Moje životní cesta prošla úspěšným absolvováním Univerzity Palackého v Olomouci a profesně jsem se stala učitelkou zážitkové pedagogiky (Outward Bound). Jelikož jsem se zajímala o jógu, diplomovou práci jsem měla zaměřenou na funkci autonomního nervového systému při jógových ásanách. Studovala jsem a cvičila jógu  i u Indického mistra Swámího Mahéšvaranandy a v roce 2006 jsem získala Certifikát učitele jógy (JDŽ/YIDL). Od raného dětství jsem se však zabývala a zajímala o šamanismus. Cestovala jsem po horách, žila s indiány a po návratu do ČR jsem se setkala s Johnem Hawkenem, jehož učení mi bylo velmi blízké a spojilo všechny mé cesty dohromady.
V současnosti učím s Johnem Hawkenem celoroční šamanský výcvik Medicínská Cesta a také roční výcvik v Tantře – Ohnivá Medicína s názvem Posvátné Tělo, Vášnivý Duch. Provázím také rituály a ceremoniemi jako jsou šamansko tantrické svatební obřady, indiánské potní chýše a další. Jsem také mistrem Tuiny a reflexní masážní terapie ve Vídni.

V-RELAX 

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce