O akci Lektoři Místo

TAOISTICKÁ smyslná masáž s Mandalam

Neděle 10. září, 1. října, 12.listopadu, 26. listopadu a 10. prosince vždy od 10.00

Vážení přátelé,

Pro velký zájem, budeme OPĚT od ZÁŘÍ opakovat výuku Taoistické Erotické masáže a zase trochu jinak.

Opět jsme pro vás připravili cyklus volně na sebe navazujících kurzů, tak aby bylo možně jít na každý kurz samostatně.

Již tak příjemné prostředí V-Relax (Venia), chceme udělat ještě příjemnější. Budou pro Vás připravené vyhřívací deky, malé občerstvení.

Srdečně Vás zveme na tento úspěšný koncept. Přihlásit se můžou páry, nebo dvojice, ženy i muži samostatně.

Co Vás čeká?

Kurz Taoistické erotické masáže ve čtyřech stupních + jeden speciální.

Postupně pronikneme do tajů Taoistického vnímání sexuální energie, která je základní silou v člověku a jeho vlastní vzácnou medicínou.

Tato masáž vychází z poznatků Tradiční Čínské medicíny. Malinko se těchto poznatků dotkneme, avšak výuka není odborná. Zaměříme se na vlastní prožitek a poté na rozšíření vnímání sexuality.

Každý máme nějaké představy. Možnosti však využíváme na základě svých předchozích zkušeností dost omezeně. Máme strach, co řeknou ostatní a zda je to, co chceme prožívat opravdu v rámci pravidel a morálky.

A co když naše nastavení není v souladu s tím, co opravdu chceme a potřebujeme? Co když jsou naše touhy a představy jen potlačené?

Skrze tuto Tao erotickou masáž pohlédneme do hloubky sebe a to co najdeme, budeme moci rozvíjet. S respektem a bez násilí. V bezpečném prostředí, pod vedením naší skvělé lektorky, ženy, která má s touto masáží dlouholeté zkušenosti. Jitka má k masážím tantrický a šamanský přístup, studuje a praktikuje jógu a také pořádá roční šamanské a tantrické výcviky.

Obsah kurzu a jednotlivých bloků:

10.9. 2023 TAO 1 – Úvod do tajů TAO 

Tato část je zaměřena na představení masáže. Povíme si něco o principech TČM (tradiční čínské medicíny), o Tantře a vnitřní síle jako Medicíně. Prožijeme si masáž (dotek na intimních místech pouze po předchozí dohodě). Meditace na pohlaví se děje jen v energetickém těle.

1.10. 2023 TAO 2 – Probuzení energie 

Ponoříme se do hlubin kouzla dechu, vnitřní flétny. Pomocí naší sexuální energie, otevřeme srdce, třetí oko a pošleme tuto léčivou sílu do celého těla. Prožijeme příjemnou masáž zadní části těla zaměřenou na uvolnění beder, kříže a kyčlí.

12.11. 2023 TAO 3 – Otevírání srdce 

Budeme jemnou, avšak velmi účinnou masáží přední části těla a paží otevírat srdce. Zaměření na masáž břicha a léčení vnitřních orgánů. Také se zaměříme na masáž hlavy a uvolnění šíje a krku.

26.11. 2023 TAO Speciál – Intimní masáž 

Jak se dotýkat v oblasti pohlaví. Léčení dotekem, který nemá sexuální záměr. Spousta času na prozkoumávání vnímání různých doteků. Přátelení se s touto částí našeho těla. Učení se stopovat vlastní energii, prozkoumávat, to, co nám dělá dobře. Co je příjemné a co je vzrušující. Naučíme se rozdýchávat tuto příjemnou energii do energetických center ve fyzickém i energetickém těle. Podpoříme konkrétní kvality, které chceme rozvíjet v našem životě tím, že pomocí navýšené energie otevřeme dané energetické centrum. Ponoříme se do extáze na co nejdelší čas.

10.12. 2023 TAO 4 – Uvolnění energie

Prožijeme celkovou Taoistickou erotickou masáž se zaměřením na potěšení. Již bez zdržování se teorií, jen s ukázkou a zopakováním základních principů (zejména uvolňování se do energie a práce se záměrem) spojíme techniky přechozích bloků do jednoho celku. Dvou a půl hodinové bloky.

VSTUPNÉ na jednotlivé termíny:

Dvojice: 2600,- Kč

Žena samostatně: 1200,- Kč

Muž samostatně: 1700,- Kč

Přihlašování a případné informace na Venio.Nikky@gmail.com, popř. tel 601375317 (Nikky)

Přihlášení na mailové adrese je pouze předběžné a není závazné, po přihlášení vám budou zaslány další instrukce a platební podmínky a předběžně potvrzena účast, u jednotlivců až po dopárování, do té doby budete vedeni jako náhradníci. Vaše účast bude potvrzena, po připsání platby na náš účet. Veškeré informace zasíláme emailem.

Zúčastnit se lze i jednotlivých kurzů samostatně.

 

Těšíme se na Vás

Jitka Mandalam a tým Venio

 

Prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře.

Zúčastnit se lze i jednotlivých termínů zvlášť.

Vaše účast bude potvrzena, po připsání platby na náš účet. Veškeré informace zasíláme emailem.

Vstupného na jednotlivé termíny:

Dvojice: 2500,- Kč

Žena samostatně: 1100,- Kč

Muž samostatně: 1600,- Kč

Vstupní formulář vám potvrdíme emailem. V emailu obdržíte požadavek na platbu Vaší objednávky. Vaše účast bude potvrzena po připsání platby na náš účet.

Odhlásit se z kurzu lze 7dní před termínem. V případě, že se účastník neodhlásí, požadujeme 100% z ceny kurzovného. Odhlásit se můžete emailem: info@venio-prostor.cz, nebo telefonicky 606 751 730.

Jitka Mandalam

Moje životní cesta prošla úspěšným absolvováním Univerzity Palackého v Olomouci a profesně jsem se stala učitelkou zážitkové pedagogiky (Outward Bound). Jelikož jsem se zajímala o jógu, diplomovou práci jsem měla zaměřenou na funkci autonomního nervového systému při jógových ásanách. Studovala jsem a cvičila jógu  i u Indického mistra Swámího Mahéšvaranandy a v roce 2006 jsem získala Certifikát učitele jógy (JDŽ/YIDL). Od raného dětství jsem se však zabývala a zajímala o šamanismus. Cestovala jsem po horách, žila s indiány a po návratu do ČR jsem se setkala s Johnem Hawkenem, jehož učení mi bylo velmi blízké a spojilo všechny mé cesty dohromady.
V současnosti učím s Johnem Hawkenem celoroční šamanský výcvik Medicínská Cesta a také roční výcvik v Tantře – Ohnivá Medicína s názvem Posvátné Tělo, Vášnivý Duch. Provázím také rituály a ceremoniemi jako jsou šamansko tantrické svatební obřady, indiánské potní chýše a další. Jsem také mistrem Tuiny a reflexní masážní terapie ve Vídni.

V-RELAX 

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


zavřít x

Klub Venio

Přihlaste se, pokud se chcete účastnit diskuze.

Pokud ještě nejste členem klubu Venio, tak se můžete registrovat zde.

podobné akce