O akci Vstupenky

Kevin James Carroll

Kevin James Carroll se narodil v malé vesnici Lorne na viktoriánském pobřeží Austrálie.
I když vyrůstal v nemuzikální rodině, kde měl malou nebo spíše řečeno žádnou podporu pro svůj talent, Kevinova důvěra a láska ke zpěvu s ním byla od jeho raného věku, kdy zpíval na Vánoce svojí rodině a byl vždy vybrán jako hlavní zpěvák ve školních „řečích noci“.
Jeho prvním nástrojem byla harmonika a až na oslavě svých 21. narozenin objevil kytaru, ve chvíli, kdy se objevil nějaký cizinec a nabídl mu, že mu zahraje na kytaru píseň jako dárek k narozeninám. Tato zkušenost probudila jeho volání po hudbě, rok vystupoval lokálně a poté začal dostávat pozvánky z nedalekého města Melbourne.
Zdálo se, že se vše vyvíjí správným směrem, hrál si s myšlenkou stát se hudebníkem, přesto ale cítil, že existuje ještě něco jiného, co by měl ve spojitosti s hudbou nabídnout. Ten pocit v něm byl velice silný – věděl, že musí zjistit, co za tím pocitem vězí. Opustil tedy společně s kytarou svůj domov, aby následoval svůj dětský sen cestovat po celém světě. Nejprve jel do Asie, kde poprvé objevil učení východu – tibetský buddhismus, Dzogchen, hindštinu, zpívání a jógu.


podobné akce