O akci Vstupenky

Jana Goetzová

První lektorka a organizátorka prožitkových osobnostně-rozvojových workshopů v ČR se zaměřením na témata vědomé a kreativní sexuality využívající kombinaci elementů Tantry a BDSM (BDDSSM = bondage-discipline-dominance-submission-sadism-masochism), zakladatelka konceptu „Vědomé BDSM“. Oba světy prozkoumává víc než 13 let a nachází v nich hodně paralel. Nejen obrovský prostor pro osobní růst a transformaci, zvýšení naší energie a vědomí, ale i velký potenciál pro terapeutickou práci – léčení psychických bloků, traumat a strachů.
Je původem ze Slovenska a má bohaté zkušenosti od významných učitelů a kolegů (John Hawken, Alan Lowen, Felix Ruckert, Igor Samotný, Manguri a další), ale i z osobního života a cest po světě. Svou práci prezentovala a vystupovala na mezinárodních festivalech Xplore v Berlíně a Vídni.
Fascinuje jí fakt, že k rozšíření vědomí a kultivaci osobnosti dochází právě skrze konfrontaci a přijetí našich velice primitivních a temných součástí. Vášní ke své práci se podílí na prolomení tabu spojených s těmito tématy. Inspiruje a provází druhé na cestě objevování a vyjádření sebe sama, k vnitřní svobodě a otevření se živosti, autenticitě, kreativitě a schopnosti oslavovat život ve všech jeho podobách. Od ledna 2013 pravidelně vede v ČR sérii úspěšných workshopů.
„Buď jako plynoucí řeka, ne jako nádrž, ve které je pořád stejná voda!“.


podobné akce