O akci Vstupenky

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 12 let lektorské praxe a 18 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností a aplikované improvizace. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč, mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě.
Mou dlouholetou vášní je, kromě mé dcery, improvizace a její zapracovávání do všech výše uvedených oblastí. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Míši Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již rok vedu dlouhodobé kurzy pro jednotlivce a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou již 3 roky aktivně vystupuji.

Profil Jany.


podobné akce