O akci Vstupenky

Jana Brabcová a hosté

Jana Brabcová

Večerem bude provázet a celou akci zaštiťovat Jana Brabcová, lektorka improvizačních a transformačních kurzů osobního rozvoje, průvodkyně životy i firemními kurzy, herečka, koučka, obchodnice, milovnice, závislačka, prožitkářka a krásnodějka.

Již 13 let vedu kurzy pro firmy i jednotlivce a od 7. 3. 2021 též pravidelné kurzy aplikované improvizace ve Veniu. Je mi velkou ctí, že jsem za ty roky mohla být svědkem viditelných, slyšitelných i hmatatelných změn a transformací desítek z vás. Za 10 let, kdy se věnuji improvizaci, jsem jí propadla a představuje pro mě vášeň, závislost, transformaci, vůli a schopnost změnit od základů vnímání života. Též způsob, jak do něj trvale dostat hravost, radost, jak se zbavit se strachů, vnitřního kritika a oslabit své ego. Tedy stávat se víc a víc svobodnou bytostí a sama sebou.
Improvizace je pro mě srdeční záležitostí, stejně tak, jako je a byla pro mé impro-učitelky – Moniku Nevolovou, Michalu Puchálkovou a mou současnou mentorku a průvodkyni Simonu Trávníčkovou.

Speciální hosté

Hudebně provázet večerem nás bude hudebnice, skladatelka, zpěvačka, improvizátorka, čarodějka a přítelkyně Klára Sára, průvodkyně světem improvizační hudby a zpěvu a autorka Improvizační hymny. V průběhu večera uslyšíme několik jejich autorských písní a její umění klavírní hudby bude provázet vystoupení všem improvizátorů.

Speciálním hostem bude Monika Nevolová – improvizátorka, herečka, dramaturgyně, lektorka, koučka, spisovatelka, nejlepší lektorka storytellingu a odbornice na stand-upová vystoupení. Renesanční a všehoschopná žena, která před 10 lety zasela semínko improvizace do srdce Jany, která bude svědkem toho, co toto semínko, které vyklíčilo, dokázalo rozsít dále.


podobné akce