O akci Vstupenky Lektoři Místo

Ranní jóga

Každý čtvrtek do 27.6., od 9:00

Cílem těchto již pravidelných čtvrtečních setkání je seznámit se s principy jógové praxe, která vychází z učení ashtanga jógy a tradiční hatha jógy. Probereme se jednotlivými stupni osmistupňové cesty, která už po dlouhá tisíciletí doprovází ke zdraví lidi na celém světě.

Hodiny jsou určeny opravdu pro každého. Doporučujeme lidem s problémy se zády, po úrazech v rekonvalescenci, ženám po porodu od ukončeného šestinedělí.
Vhodné pro úplné začátečníky i vás, co už jógu praktikujete. Vítáme všechny s upřímným zájmem o jógu a ty se záměrem začít měnit a zkvalitňovat svůj život.

Benefity jógové praxe: při správném dechovém plynutí a nastavení těla, nacházíte pohodlí v pozicích, jóga harmonizuje veškeré tělesné systémy, systematicky posilujete svaly, uzdravují se klouby, učíte se, jak nabrat energii, zbavit se nečistot a zklidnit mysl. Praktikovat jógu lze denně kdykoli a kdekoli.

Průběh lekce: Úvodní meditace (zařazuji různé formy dynamické i klidové meditace), zajímavosti a účinky jógové praxe z vlastních zkušeností, dechové techniky. Pozdrav slunci, nebo měsíci, ásány (jógové pozice) a jejich správné nastavení. Závěrečná relaxace.

PROGRAM:
8:30 – otevření prostoru
9:00 – 10:30 – kurz jógy ve velkém sále v přízemí
KDY: každý čtvrtek od 23.5. – 27.6.2024, 9:00 – 10:30
KDE: V-Relax, Dolnojirčanská 38, Praha 12

VSTUPNÉ:

🌐Veřejnost
6LEKCÍ – 2100,- (1 lekce 350,-)
Jednorázový vstup – 380,-

🤝Členové klubu VENIO
6LEKCÍ – 1800,- ( 1 lekce 300,-)
Jednorázový vstup – 320,-

Členství Venio Klubu je zcela zdarma. přihlásit se můžete zde

S sebou:
– pohodlné oblečení, podložku na jógu

V prostorech V-Relax je k dispozici voda, čaj, káva, sprcha

Případné zdravotní komplikace prosím konzultujte s lektorkou před kurzem osobně, děkujeme.

Kurzem vás provede:
Barbora Holoubková (kontakt: 725007219), yogatree.cz

“Se mnou se učíš naslouchat sám sobě”
S láskou Bára

Platba předem na účet. Po zaslání přihlášky posíláme potvrzovací email s údaji k platbě.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Barbora Holoubková

Bára je lektorkou jógy a masérka. Vystudovala tělovýchovu, kurz instruktora jógy, Gravid jógu a získala osvědčení pro vykonávání Thajské jógové a Psychosomatické masáže. Baví jí cestování, navštívila Čínu, Thajsko, Evropu a Brazílii a ze všech cest se s vděčností vracela do rodného Česka. Vnímá, že celistvost se skrze energie země, dá rozvinout do vyššího uvědomění. Práce s energií a pohyb je její motivací pro kultivaci těla i duše. Jejím přáním je, aby cesta jógy vedla lidi k pochopení dokonalosti lidského těla a také k tomu, že vše co tvoříme je odrazem naší mysli. Učí, jak meditovat v pohybu a trénovat mysl pro ukotvení pocitu svobody, vděčnosti a lásky.

V-RELAX

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


zavřít x

Klub Venio

Přihlaste se, pokud se chcete účastnit diskuze.

Pokud ještě nejste členem klubu Venio, tak se můžete registrovat zde.

podobné akce