O akci Vstupenky Lektoři Místo

V.I.P. – Venio Impro Párty

Středa 19. 6. 2024 od 19.00

Srdečně zveme vás, improvizátory Venia, i vás, milí diváci z řad známých i neznámých, na velkolepé slavnostní ukončení tříletého cyklu improvizačních kurzů pod vedením Jany Brabcové.

Pojďme společně slavnostně ukončit tento „bakalářský program“, kterého se mnozí z vás zúčastnili, ať už na semestr či více. Přijďte se pobavit, zavzpomínat, shlédnout, anebo dokonce žasnout nad tím, jak se z obyčejných a zakřiknutých lidí stali svobodomyslné, odvážné a otevřené bytosti oscarových kvalit!

Prodej občerstvení na místě zajištěn.

První část – hráčské defilé – 17:00-18:30 (jen pro zvané)

Nejprve se sejdeme v kruhu nás, pozvaných improvizátorů, abychom společně zavzpomínali a dojali se nad zážitky a rolemi, které nás potkali, a ukotvili si, že improvizace není kurz, ale společný způsob myšlení a vnímání světa. Potkejte se s kamarády a zažijte pár chvil, které vám vlijí život a radost do srdce i do těla. Těšit se můžete na společné spolubytí, hromadné brainfucky i udílení improvizačních Oscarů!

Druhá část – vystoupení improvizačních skupin – 19:00-21:30 (pro veřejnost, zahrnuje přestávku)

V průběhu večera budeme svědky nezapomenutelných, odlišných a zcela unikátních vystoupení dvou improvizačních skupin, které si pro vás připravily sérii tzv. short forem – o čem, kde a kdo bude hrát, určíte vy, milí diváci, na místě! Připravte si hlasivky a natrénujte potlesk!

Srdcová Douha – talentovaní, mladí a neklidní odvážlivci, kteří se i s rozklepanými koleny, hlasem a srdcem vrhají do každé blázniviny! Medzinárodná tlupa improvizačních nadšenců, která nezná hranic a má za sebou 1-2 roky kurzů. Zaútočí na vaše srdce, bránice a rozzáří vás všemi barvami douhy!

Božský Blues – větrem a zkušenostmi ošlehaná parta drsných i jemných mužů a křehkých i nestoudných žen! Co kus, to originál, dohromady dokonale vytříbená a vyzrálá parta, která má za sebou 2-3 roky kurzů a všech 5 SOU!. S nervy pevnějšími než Chuck Norris se pro vás stanou vaší Blue Therapy, Blue Bliss, Blue Sextasy a Blue Velvet… protože Modří už vědí…

A každé hvězdy mají i předskokany – a těmi nebude nikdo jiný, než vy samotní!

KDY:

Středa 19.6. od 16.30

16:30 – Otevření prostoru pro improvizátory

17:00 – Improvizační párty pro zvané

18:30 – Otevření prostoru pro veřejnost a diváky

19.00 – 21.30 Představení improvizačních skupin s přestávkou

22:00 – 00:00 Volná zábava, tanec

KDE: Sál V-LIFE, v pasáži ČTK (vstupu naproti divadlu Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

Předprodej do půlnoci 18. 6. 2024

Pozvaní improvizátoři:

Vstupenka dle jmenného seznamu 100,-

Vystoupení pro veřejnost:

Vstupenka předprodej/na místě 250,-

Místa jsou volná a nečíslovaná, v prostoru můžete sedět či ležet na židlích, polštářích či dekách, stání možné všude, kde nebudete překážet.
Do prostoru je nutné se přezouvat. Vstup zvířatům není z hygienických důvodů povolen. Děkujeme za pochopení.

Jana Brabcová a hosté

Jana Brabcová

Večerem bude provázet a celou akci zaštiťovat Jana Brabcová, lektorka improvizačních a transformačních kurzů osobního rozvoje, průvodkyně životy i firemními kurzy, herečka, koučka, obchodnice, milovnice, závislačka, prožitkářka a krásnodějka.

Již 13 let vedu kurzy pro firmy i jednotlivce a od 7. 3. 2021 též pravidelné kurzy aplikované improvizace ve Veniu. Je mi velkou ctí, že jsem za ty roky mohla být svědkem viditelných, slyšitelných i hmatatelných změn a transformací desítek z vás. Za 10 let, kdy se věnuji improvizaci, jsem jí propadla a představuje pro mě vášeň, závislost, transformaci, vůli a schopnost změnit od základů vnímání života. Též způsob, jak do něj trvale dostat hravost, radost, jak se zbavit se strachů, vnitřního kritika a oslabit své ego. Tedy stávat se víc a víc svobodnou bytostí a sama sebou.
Improvizace je pro mě srdeční záležitostí, stejně tak, jako je a byla pro mé impro-učitelky – Moniku Nevolovou, Michalu Puchálkovou a mou současnou mentorku a průvodkyni Simonu Trávníčkovou.

Speciální hosté

Hudebně provázet večerem nás bude hudebnice, skladatelka, zpěvačka, improvizátorka, čarodějka a přítelkyně Klára Sára, průvodkyně světem improvizační hudby a zpěvu a autorka Improvizační hymny. V průběhu večera uslyšíme několik jejich autorských písní a její umění klavírní hudby bude provázet vystoupení všem improvizátorů.

Speciálním hostem bude Monika Nevolová – improvizátorka, herečka, dramaturgyně, lektorka, koučka, spisovatelka, nejlepší lektorka storytellingu a odbornice na stand-upová vystoupení. Renesanční a všehoschopná žena, která před 10 lety zasela semínko improvizace do srdce Jany, která bude svědkem toho, co toto semínko, které vyklíčilo, dokázalo rozsít dále.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce