O akci Vstupenky Lektoři Místo

Potkej se… hravě, nenásilně a v lehkosti

Sobota 2.3. od 18.00

V životě se potkáváme v různých formách a podobách, ale ne vždy naplno nebo tak, abychom v sobě či ve druhých zanechali stopy po setkání – pokud možno krásné, nezapomenutelné a v lehkosti.

Pojďte s námi prožít Potkání Se… se sebou, s ostatními, s komfortní zónou, s hravostí, s energií sebe i druhých. Celý večer bude koncipován jako kombinace her a aktivních částí, ve kterých pod lehkými zadáními budete mít možnost setkat se s ostatními, poznat je v situacích, které neznáte – hravě, nenásilně a v lehkosti. Večer bude protkáván hravými improdisciplínami a scénkami, které pro vás budou na základě vašeho zadání hrát improvizátoři z impro skupin Venia.

Tento večer bude pojatý jako taková malá sonda do našich znalostí toho, jak se vlastně správně dle společenských pravidel seznamovat, jak vést „nenásilnou komunikaci“, a jak vlastně vstupovat do kontaktů s druhými. V komunikaci, v doteku, v tanci, v energii.

Z večera si odnesete jistě mnoho humoru, zábavy a úsměvných situací, poznání sebe i druhých v originálních situacích, nových známostí a kontaktů a výměny nejen v mužsko-ženských energiích. Večer není koncipován jako primární seznamka (ale kdo ví… 😊), ale jako potkávání a setkávání nás, jako bytostí, lidí i duší na všech úrovních.

Večerem bude provázat Jana Brabcová, improvizátorka, zážitková pedagožka a lektorka etikety a Tomáš Ric, zkušený tvůrce potkávacích situací a možností napříč komunitami. Večerem vás dále tanečně provede DJ Václavka.

Otevření prostoru bude v 17.30 hod.

Pro členy Venia klubu je zvýhodněné vstupné. Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde.

PROGRAM:

17.30 – Otevření prostoru
18.00 – Zahájení programu
18.15 – 20.30 Program s malými přestávkami
20.30 – tanec s DJ Václavka
23.00 – Předpokládaný konec

KDY: 2.3. 2024 od 18:00

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK, Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

  • předprodej veřejnost – 400,-
  • předprodej členské – 350,-
  • na místě veřejnost – 450,-
  • na místě členské – 400,-

Předprodej bude ukončen 1. 3. 2024 v  23:59 hod.

Na místě bude po celou dobu akce k zakoupení občerstvení.

Do prostoru je nutné se přezouvat. Vstup zvířatům není z hygienických důvodů povolen. Děkujeme za pochopení.

Tým Venio

Předprodej bude ukončen 1. 3. 2024 v  23:59 hod

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 15 let lektorské praxe a 21 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam, Alana Lowena nebo Transformační výcviky Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 9 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové, u které právě absolvuji dvouletý výcvik v improvizaci. Již 4. rokem vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

Tomáš Ric

Jsem zakladatelem Venio komunity a v současné době spolutvůrcem programu Venia v prostorách V-LIVE a V-RELAX.

Jsem milovníkem života ve všech jeho ryzích podobách.

DJ Václavka

Je mi potěšením provázet a podporovat  na cestě k dynamické rovnováze, ať už  svou přítomností, hudbou nebo zpěvem. 

Hudba, pohyb, dech a tanec jsou pro mě nejmocnější nástroje, máme je snadno k dispozici a mě baví s nimi experimentovat a směřovat díky nim k propojení a  celistvosti.  

Protože tančit se dá všechno a všechno je tanec.

 

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce