O akci Vstupenky Lektoři Místo

PODZIMNÍ ROVNODENNOST // Ecstatic Dance & ceremonie // DJ MIRA & Michal & Martin & Jana

Sobota 23.9. od 18.00

Zveme vás k oslavě podzimní rovnodennosti a doby, kdy den a noc nachází svou rovnováhu. Naše setkání je nabídkou k tomu poděkovat za úrodu života a vstoupit do temnější části roku, v níž se obracíme více do svého vnitřního světa. Skrze svá těla budeme moci uznat nadcházející přírodní cyklus a otevřít svou mysl, srdce a Ducha, všemu tomu, co nám podzimní čas přináší.

Tanci bude předcházet rovnodennostní rituál, který nás připraví na cestu do těla a pohybu. Tato kombinace se nám skutečně osvědčila jako magická, kdy tanec integruje a dále rozpohybuje to, co rituál otevřel.

Tanec s MIROU bude při této příležitosti tedy pozvánkou k tomu, abychom se svobodně vyjádřili, s využitím přirozené inteligence našeho těla a naplno se spojili se sebou samými a to jak fyzicky, tak emocionálně. Prostřednictvím rytmu a tance bude příležitost kolektivně odložit stres a napětí z těla a povznést se do stavu čisté radosti, bez potřeby alkoholu či jiných omamných látek.

PROGRAM:

17:30 příchod a registrace

18:00-19:00 rituál – Martin Nemrava a Jana Teg Amrit

19:00-21:30 Ecstatic Dance – DJ MIRA, živá hudba Michal Turek, Martin Nemrava

21:30-22:00 ceremonie letního slunovratu – MIRA, Jana, Michal, Martin

22:00 závěrečný kruh

KDY: 23.9. od 18h

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK (naproti vstupu do divadla Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

Venio klub

Online platba do 20.9.: 400,- CZK
Vstupné na místě: 500,- CZK

Veřejnost

Online platba do 20.9.: 500,- CZK
Vstupné na místě: 600,- CZK

 

Těší se na Vás MIRA a tým Venio

 

VEČEREM PROVÁZÍ:

DJ MIRA

Terapeutka, průvodkyně a lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine v učednictví. Organizuje cesty za plaváním s volně žijícími delfíny. https://www.facebook.com/groups/753983952131726/

Živá hudba:

Michal Turek – violoncello, kytara, zpěv

Violoncellista, hráč na elektrickou kytaru a zpěvák. Má velkou škálu poloh a tváří. Překvapuje, proměňuje, zkoumá. Cítí rytmus, co vychází z neznáma.

Martin Nemrava – flétny

Martin hraje na flétny od svých 6 let. Jeho doménou jsou zobcové a irské flétny, indiánské pentatoniky, dvojačka nebo elektronická flétna Akai EWI 4000. Martin hraje také na kytaru, ukulele, na rytmické nástroje (djembe, cajon, bonga, conga) a rád zpívá.

Rituál:

Jana Teg Amrit

Jana je spirit koučka, terapeutka a průvodkyně z místa, KDE jsme do místa KÝM skutečně JSME. Z prostoru venku do prostoru uvnitř, zpátky DOMŮ, k sobě.

Pořádá MIRA a Venio

Online předprodej končí o půlnoci 20.9.

Mira Janičatová

MIRA
Vášnivě se věnuje tanci již několik let a je lektorkou spontánního extatického tance Movement Medicine v učednictví. Pravidelné taneční úterky vede na Druně: https://www.facebook.com/groups/753983952131726/

Jana Dlouhá

Spirit koučka s 15ti letou praxí. Od roku 2008 se naplno věnuje koučování, terapiím a tréninkům, kde propojuje hloubku s raciem. Dokáže odkrýt hluboké roviny psychologických souvislostí s jednoduchými návody na změnu a růst. Vede koučovací školu a vnáší netradiční vhledy a postupy spojování mysli, těla i ducha do jejích workshopů, rituálů. Je učitelkou jógy vědomí, doprovází z místa, kde jsi, do spojení s tím, kým „skutečně JSI“.  Jana je také absolventkou teologické fakulty. Porevoluční doba jí přinesla výjimečnou příležitost studovat pod vedením největších kapacit české teologie, což nebyl zážitek jen studijní, ale transformační.  Po studiích se Jana našla v koučování, kde uplatňuje svůj dar jako terapeut a spirit kouč. Studovala psychoterapii na Hawai, jež stála na základech havajské šamanské kultury – SOULWORK. V indickém ášramu a univerzitě Jednoty se setkala se svým celoživotním učitelem a inspirací – mistrem kundalini jógy Guru Singhem, jehož je od té doby žačkou.  Dosáhla II. stupně učitelského výcviku kundalini jógy, zaměřuje se na studium bílé tantrické jógy.
Inspirují ji hlavně dopady a účinky meditace, rozvíjení jemnohmotného aspektu naší bytosti a jeho vliv na páry i jednotlivce.
www.smartcoaching.cz

Michal Turek

Michal je vnímavý a temperamentní hudebník, multi-instrumentalista, který zpívá, hraje na kytaru, violoncello, bicí nástroje, flétnu Syotanku a didgeridoo. Miluje improvizaci v kolektivu hudebníků anebo hraje sám s looperem, rád i beatboxuje. Studoval klasickou hudbu na konzervatoři, ale postupně do své tvorby zapojil všechny jiné žánry, které ze světa hudby známe. Často a rád hraje pro tanečníky, kdy v přítomném okamžiku vzniká souhra a vzájemnost, společné dílo na míru pro všechny, kdo jsou otevření mimořádnému zážitku.

Martin Nemrava

Od mládí mě zajímalo propojení těla, mysli a ducha. Na této cestě jsem se potkal s mnoha směry i zážitky a odhaloval jsem stále nová a nová poznání. Tantra mě oslovila svým rozsahem a komplexností od fyzického bytí až po hlubokou spiritualitu, zaujala mě praktičností, propojením všech částí života i filozofickým rámcem. Absolvoval jsem ucelené výcviky i kratší workshopy u různých učitelů. Jsem jim vděčný, že se pro mě stali inspirací, ze které jsem mohl čerpat a rozvíjet svojí vlastní cestu.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce