O akci Vstupenky Lektoři Místo

Osho aktivní meditace

31.1.2023 17:15 - 18:30

OSHO AKTIVNÍ MEDITACE

“Zůstaňte svědkem a ničemu, co se ve vás děje, nebraňte. Chcete-li se přenést za strach, smutek, bolest, musíte se tomu postavit čelem. A čím bude to setkání autentičtější, čím víc bude tváří v tvář, čím víc se budete na věci dívat, tak, jak jsou, tím dříve k tomu dojde. Trvá to jen proto, že vaše autentičnost není intenzivní. Může to tedy trvat tři dny, tři měsíce, nebo třiř životy – to záleží na intenzitě. Ve skutečnosti mohou stačit i tři minuty – nebo tři sekundy. Pak si ale budete muset projít hotovým peklem, takovou intenzitou, že to možná nebudete schopni snést, vydržet. Když se dokážete postavit čelem všemu, co je ve vás skryté, budete, až to přejde, někdo úplně jiný. Protože vše, co vás opustí, bylo dříve vaší součástí a nyní to vaší součástí již není.“

 

Oshovy meditace není třeba více představovat. Každý, kdo je zažil, pochopí tato slova. Nic se nezmění, a nic nezůstane stejné. Oshovy meditaci vyprazdňují naše nitra od nánosů, které jsme si nabrali životem. Cítíte-li volání, a chcete-li pustit staré, a udělat místo pro nové, přijďte každé úterý vnést více volnosti a prostoru do svých životů.

31.1. začneme Kundalini meditací.

SEBOU:

Přijďte, vezměte sebou pásku na oči, deku, ručník, a setřeme ze sebe nánosy starého, aby mohlo přijít nové.

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK, Opletalova 5, Praha 1

Vstupné :

Předprodej– 280,- Kč
Venio klub  – 250,- Kč

na místě
Základní 320,- Kč
Venio klub 280,- Kč

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde:
https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

Těšíme se na Vás v NOVĚ se tvořícím prostoru, ve V-LIFE

Tým VENIO a Jana Teg Amrit

 

Vstupné na místě 320,- (základní), 280,- (členské)

Předprodej končí v pondělí 30.1.2023 ve 10:00

Vstupenka je přenosná, v den akce není možno vstupné vrátit.

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde:
https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

Jana Dlouhá

Spirit koučka a učitelka jógy vědomí, doprovází z místa, kde jsi, do spojení s tím, kým „skutečně JSI“. Jana je také absolventkou teologické fakulty. Porevoluční doba jí přinesla výjimečnou příležitost studovat pod vedením největších kapacit české teologie viz prof. Skalický, doc. Ondok, Prof.Flossmann – což nebyl zážitek jen studijní, ale transformační.  Po studiích se Jana našla v koučování, kde uplatňuje svůj dar jako terapeut a spirit kouč. Studovala psychoterapii na Hawai, jež stála na základech havajské šamanské kultury – SOULWORK. V indickém ášramu a univerzitě Jednoty se setkala se svým celoživotním učitelem a inspirací – mistrem kundalini jógy Guru Singhem, jehož je od té doby žačkou.  Dosáhla II. stupně učitelského výcviku kundalini jógy, zaměřuje se na studium bílé tantrické jógy.
Inspirují ji hlavně dopady a účinky meditace, rozvíjení jemnohmotného aspektu naší bytosti a jeho vliv na páry i jednotlivce.
www.smartcoaching.cz

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce