O akci Vstupenky Lektoři Místo

Koncert Patrika Kee a Ecstatic dance s DJ Petr Toman

Neděle 17.3. od 18.30

Rádi bychom vás pozvali na koncert Patrika Kee, úžasného hlasového improvizátora, který bude doplněn Ecstatic dance, jímž bude provázet DJ Petr Toman, spolutvůrce Orlického Ecstaticu.

Tato jedinečná kombinace Patrika a Petra vás provede nezapomenutelným extatickým tanečním a poslechovým zážitkem, kdy se bude kombinovat zpěv Patrika Kee s Ecstatic dance, do kterého bude Patrik svým hlasem vstupovat a nakonec bude setkání zakončeno hudební lázní, tak abychom měli možnost nechat v sobě rozplynout nával energie, který vytvoříme v průběhu večera.

Máme se na co těšit a byla by škoda si tuto jedinečnou a neopakovatelnou událost nechat uniknout.

Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou. Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.

Prostor bude otevřen od 17.45h a program začne v 18.30h.

VSTUPNÉ:

Členové klubu: 450,- Kč v předprodeji, na místě 500,- Kč
Veřejnost: 500,- Kč v předprodeji, na místě 550,- Kč

V průběhu večera bude možnost zakoupení občerstvení.

Do prostoru je nutné se přezouvat. Vstup zvířatům není z hygienických důvodů povolen. Děkujeme za pochopení.

Tým Venio

 

 

Online předprodej končí o půlnoci 16.3.

Patrik Kee

JE SKVĚLÉ JÍT ZPÍVAT
A NETUŠIT, CO BUDE.

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.
Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.

Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.
(Zdroj: Marek Ščotka)

• ostravský zpěvák a hlasový improvizátor
• vystudoval zpěv na Lidové konzervatoři v Ostravě u paní Libuše Klusové
• od roku 2011 vystupuje sólově a capella
• o dva roky později začal spolupracovat jako host a hudební doprovod s Léčivým divadlem Gabriely Filippi ( CD Léčivá meditace, Dar z nebes )
• společně s Elis natočil hudbu do pořadu pro děti na ČT:D “Draci v hrnci”
• v roce 2015 vydal první sólové album Patrik Kee
• zpívá a píská v celovečerním filmu Ostravak Ostrawski
• vydal druhé sólové CD s názvem “ Otevírám“

 

DJ Petr Toman

Petr Toman ~ DJ a spolutvůrce projektu Orlický Ecstatic je vášnivým průvodcem léčivými hudebními cestami s DJským příběhem od roku 1998. Filozofii Ecstatic dance objevil v roce 2022 a ihned se pro tuto cestu rozhodl. Věří v sílu zvuku a léčivou hloubku vibrace. S láskou vytváří prostředí pro uvolnění a sebepoznání prostřednictvím hudby, která vypráví příběh života a je zářivou duhou tanečních cest.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce