O akci Vstupenky Lektoři Místo

Jóga v doprovodu s klavírem Bára & Honza

5/2, 5/3, 9/4, 14/5, 11/6 10:00 - 11:30

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na hodinu a půl plynutí. Jógou vás provede Bára Holoubková a její hlas doprovodí klavír Honzy Tamáše. 

Tato jedinečná akce je konceptem, který vytvořili tito dva přátelé při společných debatách o buddhismu, meditacích, józe, adrenalinových sportech a také dětech. Vytvořili společnou věc, ke které mají oba velmi blízko. Pohyb spojili s živou hudbou.

Bára praktikuje a provází jógou už několik let, baví ji především tradiční pojetí. „S jógou žijeme od nepaměti, je to přírodní zákon, jenž je v každém z nás“, říká Bára. Honza se hře na klavír věnuje prakticky od dětství a stále se v této zálibě zdokonaluje.

Přijďte se s nimi při pohybu zaposlouchat a dostat se do plynutí vždy jednu neděli v měsíci.

Úroveň pokročilosti: Lekce není vhodná pro úplné začátečníky, lidi s chronickým onemocněním, nebo po úraze

 

KDY: Neděle 5.2.2023, 10:00 – 11:30

Další termíny: 5.3., 9.4., 14.5., 11.6. – 10:00 – 11:30

Vstupenky předprodej:

350,- Kč (pro členy klubu Venio 300,-)

Vstupné na místě: 390,- Kč (platí pro všechny)

Těšíme se na vás

Tým VENIO

Chci se stát členem klubu: https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

Předprodej vstupenek bude ukončen vždy 24h před akcí.

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde:
https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

Barbora Holoubková

Bára je od svého dětství propojená s přírodou. Vnímá, že celistvost se, skrze energie země, dá rozvinout do vyšších frekvencí uvědomění. Práce s energií a pohyb je její motivací, pro kultivaci těla i duše. Jejím přáním je, aby cesta jógy vedla lidi k pochopení dokonalosti lidského těla a také k pochopení, že vše co tvoříme je odrazem naší mysli. Učí, jak meditovat v pohybu a trénovat mysl pro vytvoření toho, co nám v životě přináší pocity svobody, vděčnosti a lásky.

Honza Tamáš

Honza se k hudbě dostal poprvé v pěti letech, kdy objevil babiččino piáno a od té doby na něj chodil „hrát“. V šesti letech pak začal chodit do hudební přípravky a v sedmi se začal učit hru na piáno v hudební škole. Tam vydržel chodit šest let a nakonec s tím přestal, protože ho nebavilo hrát Bacha a jinou „klasiku“, ale chtěl hrát to, co slýchával z rádia. K piánu znova usedll až na střední, kdy ho kamarád přemluvil hrát s ním ve školní jazzové kapele. To ho nadchlo a u hraní zůstal dodnes. Baví ho písničky odposlouchávat a hrát je „po svém“, ne tak, jak je někdo zapsal do not. Kromě hraní na piáno, se rád pohybuje ve vzduchu. Ať už na paraglidu, při skocích z letadla, nebo při pilotáži ultralightu. Baví ho taky zpěv a jeho tvorba tak dostává nové rozměry.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce