O akci Vstupenky Lektoři Místo

Hudebně pohybové hrátky pro rodiče a děti

Pondělí 3.4. od 17.30

Srdečně vás zveme na zážitkovou interaktivní hudební dílnu pro všechny rodiče, kteří chtějí do svého vztahu s dětmi vnést více hudební a pohybové tvořivosti.

Budeme si jak už je z názvu patrno hrát! S rytmem, pohybem, hlasem, dynamikou, tempem, melodií, vícehlasem a s naší fantazií. A necháme se překvapovat, co všechno může vzniknout, když se odevzdáme tvůrčímu procesu. V tomto jsou naše děti pro nás často těmi nejlepšími učiteli.

Dílnou provází: Terezie Palková – písničkářka, herečka, tanečnice, lektorka
www.tereziepalkova.cz

S Sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, uzavíratelnou láhev.

KDY:  3.4. 17:30 – 18:30

KDE: V-LIFE, Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

Vstupenky v předprodeji

Základní vstupné: 300,- (1 dospělý + 1 dítě)

Vícečlenná rodina: 400,- ( 1 až 2 dospělí + 1 a více dětí)

Dítě samo: 150,- ( platí pro dítě 8let výš) 

Vstupenky na místě:

Základní vstupné: 350,- (1 dospělý + 1 dítě)

Vícečlenná rodina: 450,- ( 1 až 2 dospělí + 1 a více dětí)

Dítě samo: 150,- ( platí pro dítě 8let výš) 

 

Těšíme se na Vás

Terezie Palková a Tým VENIO

Předprodej končí v pondělí 2.4.2023 v 18:00.

Vstupenky jsou přenosné. Nelze je vrátit.

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde:
https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

Terezie Palková

Terez je písničkářka, herečka, klaunka, zpěvačka, textařka, tanečnice a maminka Ranji a Berty. Hraje na klavír, akordeon a ukulele a je autorkou písní pro děti i dospělé.

V letech 2020 – 2022 prošla výcvikem „Odhalený hlas“ pod vedením Komaly de Amorim, který jí otevřel dveře k úplně nové tvorbě, založené na improvizaci.

S použitím looperu využívá všech svých nástrojových (klávesy, akordeon, ukulele, brumle, bubínky, flétny, sansula…) a hlasových dovedností. Své umění si trénuje na tanečnících z Duncan centra, kde v září 2022 začala pracovat jako korepetitorka a rozvíjí je dále na tanečních večerech. Protože je sama vášnivou tanečnicí, je pro ni tento způsob sebevyjádření tou největší radostí. Dává tanečníkům impulsy prostřednictvím tónů a bere si od nich inspiraci k dalším.

V návaznosti na dokončený hlasový výcvik také od roku 2022 vede pohybově-hlasové dílny, kde uplatňuje všechny své dosud nabyté zkušenosti jak z hudebního světa, tak z tance, kterému se také věnuje od malička a z herectví, které vystudovala. Pracuje především se spontánním projevem, uvolněním, dechem a hravostí, bez které by to ani nešlo. Spolupracuje s tanečnicí a lektorkou Raducou Vojáčkovou, se kterou vytváří společně jedinečné tanečně hudební večery a dílny.

V březnu 2020 v době karantény vznikl s dcerami Ranjou a Bertičkou seriál „Slož si svou písničku“, jehož realizaci v červnu podpořil Magistrát hl. města Prahy.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce