O akci Vstupenky Lektoři Místo

Gongová lázeň a soundhealing

Pondělí 17.4. od 19.30

Přijďte se k nám zrelaxovat, odpočinout si a uvolit svou mysl i tělo během unikátní gongové lázně & soundhealing.

Co vás na gongové lázni čeká
Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat.

Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém.

Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohmotné tělo. Během soundhealingu budete mít prostor ponořit se sami do sebe.

Účinky vibrací gongu a frekvencí zvuku křišťálových mís

  • Stimulují imunitní systém (buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení)
  • Na fyzické úrovni upravují tlak, srdeční tep, uvolňují svalové napětí a regulují hormonální a nervový systém
  • Uvolňují neutichající mysl
  • Snižují stres a úzkost
  • Pomáhají zlepšovat spánek (již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus)
  • Nabijí vás energií
  • Zlepšují duševní a emoční čistotu
  • Čistí a harmonizují čakry
  • Zmírňují fyzickou bolest

KDY: Pondělí 17.4. od 19.30 – 20.30

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK, Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

420,-  Vstupné pro veřejnost
380,-   Vstupné pro členy Venia

Členství Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde.

Lu.Provoke

Již od dětství mě díky zdravotním problémům lákaly techniky východní medicíny. U žádné z technik jsem ovšem nezůstala dlouho, než se ke mně dostala jóga. Učila jsem se poslouchat své tělo a mysl a naprosto jsem józe a meditacím podlehla. Kromě různých spirituálních technik, které jsou součástí této cesty, se můj zájem upřel k fyzioterapii spojené s psychosomatikou jako k hlavnímu principu vědomého pohybu. Když ke mně přišly vibrace gongu, věděla jsem, že to je moje další cesta. Některé věci prostě jednoduše víte. Poprvé v životě jsem se setkala s technikou, při které jsem nemusela vůbec nic dělat a cítila jsem, že se to děje za mě. Jen jsem ležela a nechala se unášet vibracemi, které procházely každou buňkou mého těla a uprostřed toho všeho jsem cítila neuvěřitelnou blaženost a nekonečnost. Začala jsem hrát. Ke gongu jsem postupně přidala křišťálové mísy, zvonkohru, buben a chřestidlo a z lásky na první pohled se stala láska na celý život.

Mé zkušenosti
Gong Academy (2021, Andrea Bajnoková, Gong Waves, Slovensko)

Rozšířený kurz hraní na gong (filosofie gongu, vibrace zvuku a jeho účinky, první kroky do světa nekonečného potenciálu zvuku gongu)

Kurz hraní na gong podle posvátné geometrie (hraní na gong podle matematických vzorců a zlatého řezu, ze kterých je stvořen celý vesmír, pokročilejší hraní na gong s hlubší komunikací přesahující hudební podstatu gongu)

Kurz pránického léčení (2021, Pranic Healing Česká republika)

Kurz instruktora jógy s rozšířením o čínskou medicínu (2020-2021, Vital Institut)

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce