O akci Vstupenky Lektoři Místo

Dostaň se rychle do formy

Čtvrtek 5.10., 12.10., 19.10., 26.10., 2.11., 9.11. od 9:00

Cílem tohoto kurzu je, aby jste se seznámili s podstatou jógové praxe, ve které se naučíte základní kameny, stupně vycházející z principu učení ashtanga jógy a tradiční hatha jógy. Na těchto pilířích můžete ve zdraví stavět svou praxi. Pochopíte, jak jednoduše propojovat všechny systémy a jak je vnímat ve své praxi.

Vhodné pro ty, co hledají způsob, jak se dostat rychle do formy.

Tento kurz je určen opravdu pro každého. Doporučujeme z fyzického hlediska při problémech se zády, ženám po porodu od ukončeného šestinedělí, lidem po úrazech a také všem a to i mužům, kteří hledají nenásilnou cestu ke zdraví celého organismu lidského těla, mysli a duše.

Benefity jógové praxe: při spojení dechu s pohybem harmonizujete hormonální systém, rozbíháte metabolismus těla, seznamujete se s dechovými technikami, posilujete systematicky celé tělo, učíte se jógové pozice z pohledu energetických drah.

 

PROGRAM:

8:30 – otevření prostoru

9:00 – 10:30 – kurz jógy ve velkém sále v přízemí

KDY:  Čtvrtky 5.10., 12.10., 19.10., 26.10., 2.11., 9.11.

KDE: V-Relax, Dolnojirčanská 38, Praha 12

 

VSTUPNÉ:

Veřejnost 2600,-

Členové klubu 2400,-

Členství Venio Klubu je zcela zdarma. přihlásit se můžete zde

POČET MÍST JE OMEZEN NA 10OSOB, HLASTE SE CO NEJDŘÍVE!! Maminky na mateřské s miminky se mohou účastnit i s dětmi, které si pohlídají samy a ručí za jejich bezpečí v prostoru. Prosíme, aby děti nenarušovaly průběh hodiny.

 

Vhodné pro úplné začátečníky, ale i pro ty, co už se s jógou někdy setkali. Vítáme všechny s upřímným zájmem o jógu a ty se záměrem začít měnit a zkvalitňovat život.

Případné zdravotní komplikace s námi prosím konzultujte před kurzem osobně, děkujeme.

Kurzem vás provedou: Marika Busbridge a Barbora Holoubková (kontakty: Marika mobil 774374344, Bára mobil 725007219)

 

Těšíme se na vás.

Marika & Bára

Rezervace místa přes vyplněný formulář do 1.10.2023

Platba v hotovosti na místě v den začátku kurzu.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Barbora Holoubková

Bára je lektorkou jógy a masérka. Vystudovala tělovýchovu, kurz instruktora jógy, Gravid jógu a získala osvědčení pro vykonávání Thajské jógové a Psychosomatické masáže. Baví jí cestování, navštívila Čínu, Thajsko, Evropu a Brazílii a ze všech cest se s vděčností vracela do rodného Česka. Vnímá, že celistvost se skrze energie země, dá rozvinout do vyššího uvědomění. Práce s energií a pohyb je její motivací pro kultivaci těla i duše. Jejím přáním je, aby cesta jógy vedla lidi k pochopení dokonalosti lidského těla a také k tomu, že vše co tvoříme je odrazem naší mysli. Učí, jak meditovat v pohybu a trénovat mysl pro ukotvení pocitu svobody, vděčnosti a lásky.

Marika Maya Busbridge

Lektorka jógy, terapeutka v Ajurvédské jógové masáži, vlastník značky Maya Garments. Maya se zabývá rozvojem těla, mysli i duše zejména prostřednictvím jógy, kterou předává už 12 let, dále masáží, přírodních esenciálních olejů etc. Studovala v Anglii, Indii, na Srí Lance a v Česku. Procestovala také mnoho dalších zemí (Evropa, Asie, Austrálie). Poznávání jiných zemí a kultur ji přivedlo i na cestu sebepoznávání. Cesty po Indii ji obohatily o mnoho nových poznatků v oblasti jógy, masáží, ale také dalších produktů, které dováží pod značkou Maya Garments. Její velkou vášní je tanec a práce s myslí. Ráda si rozšiřuje obzory a předává své poznatky ať už na lekcích a workshopech jógy nebo během masáží či jógových a poznávacích pobytů u nás a v zahraničí.

V-RELAX

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


zavřít x

Klub Venio

Přihlaste se, pokud se chcete účastnit diskuze.

Pokud ještě nejste členem klubu Venio, tak se můžete registrovat zde.

podobné akce