O akci Vstupenky Lektoři Místo

Pravidelný čtvrteční Ecstatic Dance

Každý čtvrtek od 18.45

Srdečně vás zveme na pravidelné večery s Ecstatic Dance v nově otevřeném, unikátním prostoru V-Life, v samém centru Prahy. Čeká vás jeden z největších tanečních prostorů v Praze se skvělým ozvučením.

Každý čtvrtek se můžete těšit na nové a unikátní sety od rozličných Ecstatic Dance DJs.

Prostor otevíráme v  18.30, začátek programu je v 19.00. Prosíme o včasný příchod, aby se nenarušoval program.  

Listopadový LINE-UP

2.11.2023 Dj Kante Ar

9.11.2023 Dj Aguacaté (Guatemala)

16.11.2023 Dj Jakub Moulis

23.11.2023 Dj Jobbi Tao & MAAR Soul Singing

26.11.2023 Ecstatic Dance SPECIAL s dj Aguacaté (Guatemala) & CACAO CEREMONY (NEDĚLE)

30.11.2023 Dj Karmakaaja

Prosincový LINE-UP

7.12.2023 Dj Kante Ar

14.12.2023 Ecstatic Dance SPECIAL s dj Mason Toryen (Mx/Tur) a MAAR Soul Singing

21.12.2023 Dj Karmakaaja

28.12.2023 Ecstatic Dance NENÍ

VSTUPNÉ PRO STANDARDNÍ ČTVRTEČNÍ ECSTATIC DANCE

Veřejnost
450 Kč
při zakoupení online (předprodej končí vždy ve 12.00 v den konání akce)
500 Kč na místě

Členové Venio klubu
400 Kč při zakoupení online (předprodej končí vždy ve 12.00 v den konání akce)
450 Kč na místě

Členství ve Venio klubu vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde:
https://www.venio-prostor.cz/o-clenstvi/

PRŮBĚH VEČERA
18.30 – otevření prostoru
19.00 – 19.30 – úvod a naladění
19.30 – 21.30 – Ecstatic Dance set
21.30 – 21.45 – závěrečná relaxace
21.45 – 22.00 – závěrečný kruh
22.00 – 23.00 – free flow (volná zábava) u společného čaje

KDY?
každý čtvrtek
18.30 | otevření prostoru
19:00 | začátek programu

KDE?
V-LIFE, v pasáži ČTK (naproti vstupu do divadla Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

CO JE ECSTATIC DANCE?
Ecstatic Dance, vědomý tanec nebo vědomá taneční párty je koncept spontánního tance bez drog a
alkoholu, kde se můžete zcela uvolnit a projevit sebe sama. Zažijete jaké to je oprostit se od svých
představ, jak by měl váš tanec vypadat. Ecstatic Dance set je připraven tak, aby vás zcela přirozeně vzal
na vaši vlastní taneční cestu.

PRAVIDLA VEČERA
– tančíme naboso, bez vlivu alkoholu a drog
– v prostoru, kde tančíme nemluvíme
– v tanečním prostoru nepoužíváme mobilní telefony, nefotíme a nenatáčíme

Těšíme se na vás!

Venio a Ecstatic Dance Tribe

Předprodej vstupenek končí v poledne (12:00) v den konání akce.

DJ Karmakaaja

Zakladatel a resident DJ v projektu Ecstatic Dance Tribe Praha. Organizátor a hudební mág v jedné osobě.
Při „jeho“ hudbě se ocitnete na mnoha místech svého vnitřního světa, v jemnosti a hloubce vás provede vaší unikátní taneční cestou. Velmi rád kombinuje elektronickou hudbu s prvky etno, world a tribal music. V jeho setech se potkáte s širokou škálou rytmů, žánrů, energií, emocí a pocitů. Zažijete jemnost i divokost, vše co život nabízí.

Více zde:

LOV3SONIC (Marek Vich)

Od útlého dětství miluji hudbu a tanec. Od folklórního tance a baletu jsem postupně přešel ke street dance a později jsme se zamiloval do intuitivního tance. Postupně jsem začal působit i jako DJ a aktuálně zvládám hrát širokou paletu žánrů, přes od ambientní a etnické hudby až po house, techno, dubstep a psytrance. Zároveň se 15 let věnuji seberozvoji, meditacím a vědomému stylu života. Ecstatic Dance je pro mne příležitostí svět hudby a sebepoznání propojovat.

DJ Jobbi Tao

Jeho hudební cesta jako DJ začala v roce 2000. Bylo mu 14 let, když začal každou neděli hrát na diskotéce pro teenagery a brzy poté se věnoval house music. Po dvou desetiletích šílených časů plných večírků prožil chvíli v meditačním centru uprostřed lesa, kde se snažil najít vnitřní klid a život v rovnováze s malou komunitou lidí. Jeho srdce však stále tlouklo láskou k hudbě. Před několika lety objevil vědomé události jako extatický tanec, kakaový tanec, pětirytmový tanec nebo také posvátné pěvecké kroužky. Jeho vášeň pro hudbu od té doby plyne jako nikdy předtím.

Jobbi jako Ecstatic dance DJ míchá modlitby a harmonizuje vibrace s barevnou paletou zvuků a stylů. V jeho vlnách si můžeme užít jeho vlastní remixy a hudební produkci. Věří, že život je tanec, a tak je náš tanec organickou oslavou života samotného. Miluje společné oslavy v radosti a svobodě.

MAAR Soul Singing (Markéta Faustová)

Markéta učí jógu od roku 2010 a Prana Flow Yogu od roku 2016. Vede ženské rituály a ceremonie. Věnuje se zpěvu, hlasu, hře na různé nástroje, dechu, doteku a aromaterapii. Miluje zpěv, hudbu, tanec, propojování duší. Jako MAAR soul singing spojuje srdce skrze společný zpěv.

Markéta se přípravou kakaových ceremonií zabývá již dlouho. Nedávno je prozkoumala i na cestě do Mexika.

👉 Více o Markétě:
https://www.facebook.com/marketafaustovayoga

Jakub Moulis

Jakub je hudebník, DJ, lektor a organizátor, který se vášnivě zabývá vědomým pohybem a tancem. Po mnoha letech zkoumání vědomého pohybu a práce s traumatem získal bohaté zkušenosti a vybudoval vlastní pohybovou praxi Embodiment Motion. Tento koncept vychází z jeho vlastní každodenní praxe. V rámci svých workshopů kombinuje prvky šamanismu, praxi integrace porodní dynamiky a vědomého pohybu. Již více než 8 let se intenzivně věnuje ecstatickému tanci, tanci 5Rytmů a pohybové meditaci ZeroOne.
Pro Jakuba je hudba nejen prostředkem k vyjádření, ale také prostředek k prozkoumání a ponoření se do hlubších sfér, kterým v běžném každodenním životě věnujeme málo pozornosti.
“Nepřestává mě fascinovat, jak jednoduše se dokáže člověk setkat sám se sebou, ve velké hloubce, když se odevzdá tanci. Tanec je pro mě forma meditace, katarze ale i hluboká konverzace s vlastním nitrem”

Více o Jakubovi zde:

https://www.facebook.com/jakub.moulis/
https://embodimentmotion.dance

DJ Kante Ar

Je DJ a promotér v jedné osobě. Samotný počátek milénia roku 2000, znamenal jeho éru jak pro lidstvo, tak pro jeho počátek hudební kariery. Hudební pestrost se barví do stylu, Techno, Elektro, Break Beat, Funky, Tribal, Minimal, DnB, PsyTrance spiritual music atd.. Ecstatic Dance se věnuje od Léta 2020, kdy  byl tímto tanečním projektem doslova natolik uchvácen, až  se do toho ponořil naplno a po 20 letech zkušeností s DJjingem se mohl plnohodnotně rozvíjet v pestrých, dlouhých setech, kde je možno prožít veškeré pocity a emoce. S novou cestou také přichází nové jmého určené pro Ecstatic Dance: Kante-Ar

Mašøn Töryęn

Vizionářský taneční průvodce Ecstatic Dance, dj, hudební producent, zpěvák/skladatel a sound healer, nese ve své hudbě a mužské přítomnosti esenci svých předků z mayského dědictví. S hlubokým spojením se svými kořeny a mayskou kulturou, která mu koluje v žilách, splétá dohromady bohatou tapisérii svého dědictví, hraje na mayské flétny, bubny a pořádá rituální koncerty.

Mašøn pochází z Mexika a jeho transformační cesta začala, když se vydal přes mystické země, včetně Mexika, Guatemaly a jeho současného domova, Turecka.

Po studiu hudební kompozice na prestižní univerzitě ESAY získal Mašøn hluboké pochopení složitosti kompozice a neomezeného potenciálu zvuku. Integroval své akademické základy se zkušenostní moudrostí získanou na svých cestách a vydal se na cestu vedení ostatních, aby odhalil svůj plný potenciál a projevil svou hudbu, a zároveň se tak vydal na transformativní cesty sebeobjevování.

Jako facilitátor Ecstatic Dance Mašøn organizuje pohlcující zážitky, kde rytmus, pohyb a záměr harmonicky splývají. Účastníci jsou vedeni k tomu, aby využili svou vrozenou tvůrčí energii, překonali omezení a přijali transformační sílu pohybu. Prostřednictvím této extatické taneční praxe jednotlivci odemykají svůj skutečný umělecký potenciál a nacházejí osvobození.

Mašøn zároveň jako hudební producent vytváří podmanivé zvukové krajiny kombinací elektronických beatů a organických zvuků, které přenášejí posluchače do éterických dimenzí. Jeho kompozice, nasycené léčivými energiemi přírody, zvou k hlubokým vnitřním cestám, které urychlují léčení a transformaci. Fúze elektronické hudby a šamanských prvků vytváří jedinečný zvukový zážitek, který hluboce rezonuje s publikem.

Jako sound healer využívá Mašøn vibrační frekvence zvuku k obnovení rovnováhy a harmonie v těle a mysli. Jeho sound healingová sezení poskytují posvátný prostor pro hlubokou relaxaci, omlazení a hluboké vnitřní léčení, čerpající z moudrosti získané během jeho mystických cest a akademických studií.

👉Více o Masonovi:
https://masontoryen.com/

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce