O akci Program Vstupenky Lektoři Místo

Celodenní kurzy Hrou k seberozvoji – Jak poutavě hovořit k ostatním

16.10., 10:00 - 18:00 hod.

CÍL KAŽDÉHO KURZU
Cílem každého jednotlivého dne je umožnit jeho účastníkům nahlédnout na sebe a na dané téma trochu jiným úhlem pohledu. Pochopit, jak danou věc prožíváme a používáme, uvědomit si, jak přemýšlíme a jak se chováme. A pochopitelně budeme hledat postupy a možnosti, které nám pomohou být více spokojení a vědomí si sebe a svého plného potenciálu.

FORMA KURZU
Za svých více než 12 let lektorské dráhy už mě začaly nudit teoretické výklady, prezentace a vysvětlování sice fungujících věcí, ale způsobem, kterým je těžké věci uchopit a něco si z nich odnést. A tak se 80 % aktivit v daný den bude konat formou diskusí, testů, nácviků, prožitků, her, cvičení, modelových situací a dalších aktivit, které jsem za svého profesního života jako lektorka, facilitátorka, koučka a improvizátorka nasbírala.

TÉMATA KURZŮ
Témata kurzů se zaměřují především na práci s emocemi, na komunikace a na větší pochopení sebe sama v interakci s ostatními.

HKS 08: NEDĚLE 16. 10. – Jak poutavě hovořit k ostatním – PROBÍHÁ PŘIHLAŠOVÁNÍHKS 09: NEDĚLE 6. 11. – Pochop svůj mozek, staň se svobodnějším – BUDE VYPSÁNOHKS 10: SOBOTA 10. 12. – Změna návyků a nové vize – BUDE VYPSÁNO

Téma HKS 8
Toto téma je velmi užitečné pro kohokoliv z vás, kdo nabízí své myšlenky jiným a chce je umět zaujmout, mluvit souvisle a zajímavě. Téma se bude hodit nejen těm, kdo nějakým způsobem vystupují, prezentují nebo mají za úkol zaujmout ostatní – porady, prezentace, obchodní činnost, lektorské a učitelské pozice. Stejně tak jako všem těm, kteří chtějí zdokonalit svou poutavost projevu prakticky kdekoliv. Čekají nás praktické prezentace, cvičení z oblasti storytellingu, improvizace, ale též zaujetí publika podle cílové skupiny. Dostanete množství technik a kotev, které vám pomohou vystupovat sebejistěji, a přitom zapomenout na powerpoint a zpracovat témata jako tréma, chyby či nedokonalé publikum

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ
Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu.
Kurzy na sebe nenavazují, nemusíte mít tedy žádné předchozí zkušenosti.


 

Cena každého kurzu je 1 200 Kč za jeden den kurzu.
Kurzy probíhají vždy v čase 10:00 – 18:00 hod. v prostorách Venia.
Součástí ceny je drobné občerstvení po celý den, oběd je ve vlastní režii.

Přihlašujte se, prosím, přes formulář níže, ozveme se Vám zpět.
Poslední možnost přihlášení do 20:00 hod. den před kurzem.Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 12 let lektorské praxe a 18 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností a aplikované improvizace. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč, mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě.
Mou dlouholetou vášní je, kromě mé dcery, improvizace a její zapracovávání do všech výše uvedených oblastí. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Míši Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již rok vedu dlouhodobé kurzy pro jednotlivce a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou již 3 roky aktivně vystupuji.

Profil Jany.

VENIO

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce