O akci Program Vstupenky Lektoři Místo

Kurzy Hrou k seberozvoji

11.2.., 10:00 - 18:00 hod.

CÍL KAŽDÉHO KURZU
Cílem každého jednotlivého dne je umožnit jeho účastníkům nahlédnout na sebe a na dané téma trochu jiným úhlem pohledu. Pochopit, jak danou věc prožíváme a používáme, uvědomit si, jak přemýšlíme a jak se chováme. A pochopitelně budeme hledat postupy a možnosti, které nám pomohou být více spokojení a vědomí si sebe a svého plného potenciálu.

FORMA KURZU
Za svých více než 12 let lektorské dráhy už mě začaly nudit teoretické výklady, prezentace a vysvětlování sice fungujících věcí, ale způsobem, kterým je těžké věci uchopit a něco si z nich odnést. A tak se 80 % aktivit v daný den bude konat formou diskusí, testů, nácviků, prožitků, her, cvičení, modelových situací a dalších aktivit, které jsem za svého profesního života jako lektorka, facilitátorka, koučka a improvizátorka nasbírala.

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ
Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu.
Kurzy na sebe nenavazují, nemusíte mít tedy žádné předchozí zkušenosti.

TÉMATA A TERMÍNY KURZŮ

Témata kurzů se zaměřují především na práci s emocemi, na komunikace a na větší pochopení sebe sama v interakci s ostatními.

TYTO KURZY BUDOU OBNOVENY PODLE ZDRAVOTNÍHO STAVU LEKTORKY V PRŮBĚHU ÚNORA AŽ DUBNA 2023

Plánované termíny (10-18 hod; Venio):

HKS 08: SOBOTA 11. 2. – TÉMA BUDE UPŘESNĚNO
HKS 09: NEDĚLE 19. 3. – TÉMA BUDE UPŘESNĚNO

 


 

Cena 1 kurzu 1 500 Kč za den kurzu, pro aktivní improvizátory sleva 10 %.
Kurzy probíhají vždy v čase 10:00 – 18:00 hod. v prostorách Venia.
Součástí ceny je drobné občerstvení po celý den, oběd je ve vlastní režii.

Přihlašujte se, prosím, přes formulář níže, ozveme se Vám zpět.
Poslední možnost přihlášení do 20:00 hod. den před kurzem.

 Máte zájem o akci:

Vyplňte náš formulář, obratem Vás budeme kontaktovat.

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 14 let lektorské praxe a 20 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 8 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již 2 roky vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

Impro profil:

nepripraveni.cz/o-nas/jana/

 

 

VENIO

Dolnojirčanská 38
142 00 Praha 12

Jak se k nám dostanete?

Doprava MHD: nejbližší zastávky autobusu jsou Nové Dvory nebo Chýnovská. Nejbližší zastávka metra je Kačerov, poté využijte autobusové spojení 189 nebo 215. Pro nalezení ideálního spojení doporučujeme využít např. tento web PID.
Doprava autem: možnost parkování zdarma u domu a blízkém okolí, nejsou zde modré zóny.


podobné akce