O akci Vstupenky Lektoři Místo

Cacao Ecstatic Dance s Dj Tayphoon & Soul singing s MAAR

Pátek 2.6. od 18.30

Srdečně vás zveme na náš speciální Ecstatic Dance. Těšit se můžete na úvodní naladění s ceremoniálním kakaem, hravý warm-up, taneční set provázený našim zahraničním hostem z Německa, Djem Tayphoonem, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu, a nasledné dosedání s handpanem v podání Daniela Brože a meditativním hlasem Markéty Faustové (MAAR).

Kakaová ceremonie, znáte ji? Pojďme jí ochutnat před tancem. Naladíme se na srdce skrze medicínu ceremoniálního kakaa, které v nás probudí laskavost a empatii. Otevřeme svůj hlas a najdeme záměr pro celý večer, abychom si pak na parketu o to svobodněji a autentičtěji užili ponor do tanečního reje. Ceremoniální jako medicínu používali v Mexiku již v dávných dobách. Napojme se na jeho léčivé účinky. Markéta se přípravou kakaových ceremonií zabývá již dlouho. Nedávno je prozkoumala i na cestě do Mexika.

PROGRAM VEČERA:

18.00 – Otevření prostoru

18.30 – 19.30 Opening Circle a napojení se na srdce skrze lahodnou medicínu ceremoniálního kakaa a zpěv s Markétou /MAAR/

19.30 – 20.00 Hravé pohybové naladění s Tayphoonem

20.00 – 22.00 Ecstatic dance set s Dj Tayphoon

22.00 – 22.30  Dosedání s handpanem /Daniel Brož/ a meditativním hlasem a zvuky Markéty /MAAR/

22.30 -22.45   closing circle

22.45 – ? free flow

KDY: Pátek 2.4. Od 18.30

KDE:  Sál V-LIFE, v pasáži ČTK (vstupu naproti divadlu Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

Online předprodej do 21.5.
550,- Členové Venio klubu
600,- Veřejnost

Online předprodej do 1.6. 
600,- Členové Venio klubu
650,- Veřejnost

Vstupenky na místě:
650,- Členové Venio klubu
700,- Veřejnost

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma a přihlásit se můžete zde.

Kapacita prostoru omezená na 80 tanečníků!

 

CO JE ECSTATIC DANCE?

Ecstatic Dance, vědomý tanec nebo vědomá taneční párty je koncept spontánního tance bez drog a alkoholu, kde se můžete zcela uvolnit a projevit sebe sama. Zažijete jaké to je oprostit se od svých představ, jak by měl váš tanec vypadat. Ecstatic Dance set je připraven tak, aby vás zcela přirozeně vzal na vaši vlastní taneční cestu.

PRAVIDLA VEČERA

– tančíme naboso, bez vlivu alkoholu a drog
– v prostoru, kde tančíme nemluvíme
– v tanečním prostoru nepoužíváme mobilní telefony, nefotíme a nenatáčíme

 

Předprodej ukončena. Vstupenky dostupné na místě.

DJ Tayphoon

Tayphoon je turecko-německý Ecstatic Dance rezidentní Dj z Hamburgu, ceremoniální průvodce a  facilitátor Ecstatic Dance eventů.

Tayphoonovy taneční sety jsou inspirovány jeho tureckým původem a láskou pro etnickou hudbu z celého světa, vyzívají k plynutí v energetických vlnách, které začínají meditativním stavem a postupně gradují až po ecstatické peaky,  které jsou pozváním k vyjádření vašeho vnitřního zvířete a prožití přirozené extáze.

V jeho setech se mimojiné potkáte s hřejivými středovýchodními melodiemi, etno beaty, divokými tribal rytmy a troufalými psy-basovými mixy. Čeká vás nepřeberné množství žánrů, které tanečníky vyzývají, aby se napojili na své vnitřní světlo, stíny a propojili se s širokou škálou svých pocitů a emocí.

Soundcloud

Instagram

https://www.instagram.com/_tayphoon/

 

 

Markéta Faustová

Markéta učí jógu od roku 2010 a Prana Flow Yogu od roku 2016. Vede ženské rituály a ceremonie. Věnuje se zpěvu, hlasu, hře na různé nástroje, dechu, doteku a aromaterapii. Miluje zpěv, hudbu, tanec, propojování duší. S laskavostí tvoří bezpečný posvátný prostor pro transformaci, hru i otevření emocí. Její heslo je Dream big, Fly high, land happy.

Markéta se přípravou kakaových ceremonií zabývá již dlouho. Nedávno je prozkoumala i na cestě do Mexika.

👉 Více o Markétě:
https://www.facebook.com/marketafaustovayoga

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce