O akci Lektoři Místo

Bubnování dospělých v kruhu

Středa 5.4. od 19.00

Srdečně Vás zveme na společné bubnování v kruhu.

Přijďte se záměrem, nebo bez něj. Přijďte na sobě udělat práci, nebo jen tak pro radost, nebo proto, že tam prostě máte být:)

Staňte se na chvíli součástí kmenu a pociťte sounáležitost s ostatními, s matkou Zemí i se sebou samými.

Přijďte se potkat s těmi, se kterými se máte potkat. Udělat radost svému tělu i duši. Vyčistit si hlavu od toxických myšlenek.

V kruhu můžete dostat odpovědi na své otázky. Odložit staré vzorce, které vám už neslouží. Nebo poléčit cokoliv, co potřebujete, ať už na fyzické, či mentální úrovni.

Společné bubnování je rituál, který najdete v historii téměř všech kultur. A v menšinách, které dodnes žijí v harmonii ho najdete stále.

Rituálem nás provede Jiří Adam, který již více než 10 let vede lidi skrze rytmus a zpěv k dosažení jejich nejvyššího potenciálu, k životu v pravdě, harmonii a lásce.

KDY: středa 5.4., 19.4., 3.5.   19.00 – 20.30

KDE: Sál V-LIFE, v pasáži ČTK (vstupu naproti divadlu Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

Základní: 350,-
Členské: 330,-

Členství Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde.

Vhodné pro kohokoliv. Pro děti pokud samy chtějí a jsou schopny se zabavit samostatně.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Nástroje budou na místě k dispozici, ale můžete si přinést i vlastní – budeme hrát nejen na bubny, ale i na další perkuse (chrastidla, tamburíny, kovové a dřevěné nástroje ad.), abychom vytvářeli energii všech barev k dosažení výše zmíněných benefitů a nejen průraznou energii samotných bubnů.

Hudbu, kterou společně vytvoříme si užijí bubeníci i nebubeníci, protože není ukázkou umění – je to hudba vznikající mezi námi v přítomném okamžiku, která odráží a čistí naše nitro, naše úmysly, harmonizuje a tedy uzdravuje naše těla a je nástrojem ke spojení s okolím i sebou samotným.

Adam přináší hudební nástroje z rozmanitých koutů světa, zajistí nám snadnou souhru a ochrání celý proces před nežádoucími vlivy – na vás je, abyste se zůčastnili celým svým tělem, srdcem i myslí, nejlépe jak v danou chvíli dovedete:)

 

Jiří Adam

Mé jméno je Jiří Adam a jsem Drum Circle Facilitator.

Jsem zakladatelem Czech Drum Circle Community.

Moderuji rytmicky založené programy pro širokou veřejnost, děti i seniory.

Jinými slovy vytvářím orchestr z normálních lidí.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce