O akci Vstupenky Lektoři Místo

Březnová VENIO párty ve V-LIFE

Sobota 25. 3. od 18.00

Tak po měsíci se bude opět konat narozeninová Venio party ve V-LIFE. Zveme vás všechny, kterým je blízké, co s týmem Venia tvoříme, ale rádi poznáme i nové tváře, tak neváhejte a přidejte se a buďte spolutvůrci tohoto večera. Zároveň oslavíme narozeniny všech narozených v březnu. Na této akci Vás Vás budou během večera doprovázet Jana Brabcová a Improvizační skupina Nepřipravení, Lucia Kubášová, DJ Karmakaaja  a Cyril Kubiš. Večer budou moderovat Jana Brabcová a Tomáš Ric.

Pro členy Venia klubu je zvýhodněné vstupné a pro ty co mají narozeniny i malé překvapení!

Programu večení párty bude od 16.30  předcházet workshop od Cyrila Kubiše – Miluj své chyby – hravý způsob pohledu na chyby. Naučeny strach z chyb, selhání nám brání žít náš autentický život. Oslobodme se a naučme prožívat život konečně bez chyb.

PROGRAM:

16.30   Workshop Cyrila Kubiše – Miluj své chyby (není součást večera, platí se zvlášť)
17.30   Otevření prostoru pro party
18.00   Improvizační vystoupení skupiny Nepřipravení, Jany Brabcové & jejich hostů (hudba Klára Sára; stand-up Láďa Růžička).
20.00   Lucia Kubášová – ukázka Brazilského zouku
20.30   Ecstatic Dance s DJ Karmakaaja,  doprovází Cyril na houslích
22.30   Sound healing – Cyril Kubiš – housle
23.00   Předpokládaný konec

Na místě bude po celou dobu akce k zakoupení občerstvení.

KDY:  25. 3. od 18:00

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK, Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

  • předprodej základní– 400,-
  • předprodej členské – 350,-
  • vstupenka na místě základní – 450,-
  • vstupenka na místě členské – 400,-
  • Oslavenci březnových narozenin  (Venio klub) – 200,-  /vstupenky na místě

Předprodej bude ukončena 24. 3. 2023 v  23:59 hod

Členství ve Venio klubu je zcela zdarma, přihlásit se můžete zde.

 

 

 

 

Předprodej bude ukončena 24. 3. 2023 v  23:59 hod

Jana Brabcová

Kurzy provází lektorka Jana Brabcová, lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka, obchodnice a koordinátorka projektů.

Mám více než 14 let lektorské praxe a 20 let praxe v obchodě. Můj osobní příběh mě postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuji především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Mám za sebou též 4 roky intenzivních transformačních a tantrických kurzů Jana Komedy, Jitky Mandalam nebo Transformační výcvik Cest transformace Johna Hawkena.

Věnuji se lidem též individuálně jako profesionální kouč (BBCC NLP kouč), mou specializací je tzv. result-koučink vycházející z fungování mozku a zaměřený na efektivní dosahování výsledků a změn návyků v životě. Aplikované improvizaci se věnuji s přestávkou na porod mé dcery Terezky už 8 let a představuje pro mě vášeň, schopnost změnit od základů vnímání svého života a mít v něm přítomnou hravost a radost. Ve svých kurzech vycházím ze svých impro-učitelů Moniky Nevolové, Michaly Puchálkové a Simony Trávníčkové. Již 2 roky vedu dlouhodobé i otevřené kurzy pro jednotlivce ve Veniu, kterými prošly již desítky účastníků, a jsem zakládající členkou improvizační skupiny Nepřipravení, se kterou nárazově vystupuji.

Impro profil:

nepripraveni.cz/o-nas/jana/

 

 

DJ Karmakaaja

Dj Karmakaaja
S intuitivním tancem se blíže seznámil před několika lety prostřednictvím Tance 5 rytmů a okamžitě si ho zamiloval. Postupem času začal hudbu, která ho inspiruje k tanci předávat dál ostatním tanečníkům a pravidelně hrát v rámci projektu Ecstatic Dance. Ve svých setech kombinuje různé žánry, rytmy i tempa, tradiční rytmické nástroje ve spojení s elektronickou hudbou. Miluje transovní hudbu, která má největší potenciál uvézt člověka do změněného stavu vědomí a stejně tak vás velmi rád přivede do stavu extáze.

Lucia Kubášová

Společenským tancům jsem se začala věnovat před 26 lety. Jako tanečnice společenských tanců jsem se stala mistryní republiky ve společenských tancích a mistryní Evropy v salse.

Jak jsem pokračovala v mojí taneční kariéře, učení a vystupování, byla jsem součástí mnoha show salsy, bachaty, samby de gafieiry, brazilského zouku a argentinského tanga. Také jsem byla součástí taneční skupiny Brazouka, se kterými jsem vyrazila na šestiměsíční tour.

Učila jsem tanec po celém světě, mimo jiné na mnoha tanečních festivalech. Spolupracovala jsem s nespočtem mezinárodních tanečních lektorů.V dané době jsem se také zaměřila na tvoření a upevńování komunit brazilského zouku (a pořád se tomu věnuji).

Má taneční cesta stále pokračuje…

-žiji v magické Praze

-učím pravidelné lekce brazilského zouku a argentinského tanga v Praze a po celém světě

-učím soukromé lekce a tvořím online taneční programy

– vystupuji v tanečních show

 

Videa s Luciou Kubášovou:

Cyril Kubiš

Hudebník, lektor, hudební teoretik, dirigent a vyznavač alternativní metody přístupu k cestě životem. Sám sebe nazývá „pokojným hudebním bojovníkem“. Dlouhou dobu hledal, jak jiným způsobem přistupovat ke studiu hudby a hře na hudební nástroj. Díky svému hledání poznal rozličné metody, které mohou hudebníkům ukázat, že hraní na jejich nástroj může být pro ně zábava, velké dobrodružství, tvoření a sebevyjádření.

Jako dirigent vedl orchestry – Košickou filharmonii, Orchestr Bohuslava Martinů, Harmonie, Trnavský komorní orchestr, Viva Musica! a Orchestr mladých.

Byl spoluorganizátor Bratislavských hudebních slavností (BHS) a několik let ředitelem Mezinárodního flamenco festivalu v Bratislavě. Je členem známé slovenské flamencové skupiny Los Remedios. Byl spoluautorem několika celovečerních představení Carmen, Sangre flamenca, Los Characteres, Don Quijote podle Sancha, s nimiž účinkoval v mnohých českých a slovenských divadlech. Jako hudebník procestoval celou Evropu a velkou část Asie.

Kromě studia hudby prožil několik let v meditačním centru, kde prošel prožitkovými semináři, díky kterým více porozuměl lidské duši. Poznal umění meditace, práci s energií a kreativitou.

Pravidelně účinkuje se hudebníkem Petrom Makenom (USA). Koncertoval v meditačních centrech v Německu a Švýcarsku, v Petrohradě (Rusko) a v Osho meditačním centru v Puně (Indie).

Jako průvodce hudebníkovou duší předává poznání dál na hudebních školách, kurzech a festivalech. Přednáší o trémě, improvizaci, správném cvičení a také o tom, jak se postavit k poslání hudebníka v dnešní době.

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce