O akci Vstupenky Lektoři Místo

ArtExtasia Festival Praha

20. - 22.10

Nenechte si ujít jedinečný festival, který poprvé přijíždí do Prahy. Můžete zažít čistou esenci tantry v její posvátnosti. Festival, který je celý dodávaný „na klíč“ mezinárodní uměleckou skupinou ArtExtasia, obsahuje dva základní pilíře. Tím prvním jsou umělecká představení, která propojují svět umění a tantry. Zde budeme „pouze“ diváky, ale živá a propracovaná vystoupení nás vtáhnou do energií, emocí a prožitků, které se budou odehrávat na pódiu před našima očima. Po představeních následují workshopy (druhý pilíř festivalu), kde se naopak staneme z diváků účastníky, a budeme moci prožít a dotknout se toho, co jsme předtím viděli ve vystoupeních. Všechny workshopy se budou konat bez nahoty v plně respektujícím prostředí. Oba pilíře festivalu pak doplní promítání tématicky zaměřených tantrických uměleckých filmů a dva kulaté diskuzní stoly.

Všude, kam ArtExtasia festival zavítal, je považován za výjimečnou událost, která vnáší úplně nový a ucelený pohled na posvátnost partnerství muže a ženy, na vědomě prožívanou sexualitu a tantrické vztahování se k životu. O tom se můžete sami přesvědčit z ukázek a ohlasů z předchozích festivalů v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=ZAI0dGymLuI

Více informací o festivale (program, recenze, videa) najdete na stránkách:
https://cz.artextasia.com/

KDY: 20. – 22.10.23

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK (naproti vstupu do divadla Radka Brzobohatého) , Opletalova 5, Praha 1

VSTUPNÉ:

Eary Birld (do 17.9.23)
Pátek a sobota, nebo Pátek a neděle – 1700,-
Celovíkendový zážitek – 2400,-

Regulerní vstupenka (po 17.9. do 19.10.23)
Pátek a sobota, nebo Pátek a neděle – 2100,-
Celovíkendový zážitek – 2900,-

Vstupenky na místě
Pátek a sobota, nebo Pátek a neděle – 2500,-
Celovíkendový zážitek – 3500,-

!! Počet vstupenek je omezen na 150 účastníků !!

Více informací o festivale (program, recenze, videa) najdete na stránkách:
https://cz.artextasia.com/

Předprodej do:

Early bird do 17.9.23
Regulérní vstupenky do 19.10.23

 

ArtExtasia

ArtExtasia je odvážný projekt, jehož cílem je vrátit umění jeho božská práva.

Naší uměleckou činností se zaměřujeme na to, abychom vdechli život umění založenému na kráse, harmonii, lásce a erotismu, které nás může přivést na cestu k nejhlubším prostorům naší bytosti.

Buďme sami proměnou, kterou si přejeme vidět ve světě
V našem multidisciplinárním týmu pracují lidé ze všech oblastí života, od profesionálních herců a hereček přes tanečníky, novináře, psychology, inženýry a lékaře až po filmaře a sociology. Sjednotili jsme se na jednoduchém principu: Proměna, kterou chceme vidět ve světě, začíná naší vlastní osobní proměnou. A to prostřednictvím uplatňování principů lásky, posvátného božského umění a spirituality v našem životě a v naší umělecké práci.

 

V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)


podobné akce